Boks lisansı nasıl alınır?

Ens7227

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 aylık boksörüm. Kuzenim eski boksör, lisans alma işi imkansız, alamazsın dedi bana. Sizce alabilir miyim? Lisans alabilirsem nasıl alırım, sınavı falan mı? Varsa nasıl işliyor? Detaylıca anlatırsanız sevinirim.
Bir gün televizyonda beni izlemek dileğiyle, iyi günler 🥊

Merhaba, 2 aylık boksörüm. Kuzenim eski boksör, lisans alma işi imkansız, alamazsın dedi bana. Sizce alabilir miyim? Lisans alabilirsem nasıl alırım, sınavı falan mı? Varsa nasıl işliyor? Detaylıca anlatırsanız sevinirim.
Bir gün televizyonda beni izlemek dileğiyle, iyi günler 🥊
2 Ayda hemen alamazsınız diye düşünüyorum, sanmam ama yine de hocanıza sorun bir.

kardeşim ilk öncelikle merhaba ben 7 yıldır muay thai yapıyorum eğerki muay thai lisansı çıkartmak istersen sana yardımcı olurum ve muay thai boks un 10 20 gömlek üstünde daha sert bir spordur

2 Ayda hemen alamazsınız diye düşünüyorum, sanmam ama yine de hocanıza sorun bir.

boks yapmayan biri bile lisans alabilir kimlik vesikalık sağlık raporu aldıktan sonra

Lisans almak zor değil. Gittiğin kulübünle alakalı. Lisanslı sporcu çıkaran bir kulüp ise hocan ile konuş, derecenin yeterli olduğunu düşündüğünde zaten o seni lisanslı yapar. Sonuçta başarıların, hocanı ve kulübünü temsil edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı