Bomba ihbarı yapanlar kişiler şikayet edilmeli mi?

sizce edelim mi etmeyelim mi

• şikayet et

Oy: 32 100,0%
  • şikayet etme

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    32

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar polis geldi eve 2 araç 4-4 toplam 8 polis aldı götürdü. Çocuklar sahte ihbar yaptıgı anlaşıldı ve onları da aradılar bizim oradaki çocukların evine polis yollamamız lazımmış sizce işin peşini bırakayım mı yoksa sürdüreyim mi? Dava açsam ne kadar alırım ve sonucu ne olur davanın? Küçük diye para cezası verirler mi? Tazminat davası vb. karar veremedim uğraşmaya değer mi? Size anket açtım cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğraşın hocam, şahsi olarak ben de sonuna kadar uğraşırdım. 1 kere suç işlediyse çocuk olsa bile gözünün yaşına bakmam, şimdi dava etmezseniz zaten ileride devam edeceklerdir.

Arkadaşlar polis geldi eve 2 araç 4-4 toplam 8 polis aldı götürdü. Çocuklar sahte ihbar yaptıgı anlaşıldı ve onları da aradılar bizim oradaki çocukların evine polis yollamamız lazımmış sizce işin peşini bırakayım mı yoksa sürdüreyim mi? Dava açsam ne kadar alırım ve sonucu ne olur davanın? Küçük diye para cezası verirler mi? Tazminat davası vb. karar veremedim uğraşmaya değer mi? Size anket açtım cevaplarınızı bekliyorum.

Bulduysanız işin peşini bırakmayın onlara ihbar falan yapmayın yaparsanız haklıyken haksız duruma düşerseniz siz yasal yolları kullanın kişiyi tespit ettiyseniz uğraşın bu türemeler yüzünden kimlerin hayatını karartıyorlar.

Anket açmak çok manidar olmuş. 🥰

Yeni konular

Geri
Yukarı