Bu dizüstü bilgisayarın marka ve modeli nedir?

Exinie

Kilopat
Her Windows 10 ISO dosyası indirirken görüyorum, tasarımı çok güzel ve hep markasını ve modelini merak etmişimdir. Bilen var mı?

1588549143527.png

@BayEgo

Hocam benim aradığım laptop Micorosft'un sitesinde 2015 yılından beri var, size çalışan 2019 model bir laptop göstermiş. Ama iyi uğraşmışsınız ben desteğe yazınca cevap alamam diye düşünmüştüm. :D

@BayEgo

Hocam benim aradığım laptop Micorosft'un sitesinde 2015 yılından beri var, size çalışan 2019 model bir laptop göstermiş. Ama iyi uğraşmışsınız ben desteğe yazınca cevap alamam diye düşünmüştüm. :D
Rica ettim, hani bu arkadaşın vesikalık fotosu dışında adı sanı olsa bulunur. Eğer yemek yediği gezip tozduğu yerleri biliyorsanız lütfen belirtin. Bulunur bir şekilde.

*** edit: Amazon.com: Ematic EWT144BL Laptop (Windows 10, 1.3GHz Quad-Core Intel Atom, 14.1" OLED Screen, Storage: 32 GB, RAM: 2 GB) Black: Computers & Accessories
bu olabilir mi?

Son düzenleme:
Rica ettim, hani bu arkadaşın vesikalık fotosu dışında adı sanı olsa bulunur. Eğer yemek yediği gezip tozduğu yerleri biliyorsanız lütfen belirtin. Bulunur bir şekilde.

*** edit: Amazon.com: Ematic EWT144BL Laptop (Windows 10, 1.3GHz Quad-Core Intel Atom, 14.1" OLED Screen, Storage: 32 GB, RAM: 2 GB) Black: Computers & Accessories
bu olabilir mi?

Hocam ekran kenarları çok kalın, bence boş verelim reklam olmasın diye öylesine bir bilgisayar koymuşlardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı