Burun eti şişmesi

Bilmiyorum, benimki çözülemedi diye seninki de çözülemeyecek diye bir şey yok. Ancak ben pek olumlu cevap alamadım tedavilerden. Tam düzelmese de belki eskisine nazaran daha rahatlarsın, her türlü tedavi aramaya devam et. Benim durumum direkt alerjik, bir tepkime sonucu böyle oluyor. Aynı durumda olmayabiliriz.
Benimkide alerjik. Bir sürü alerji fısfısı yazdılar, hap yazdılar. En son Nurofen ve Zyrtec bitirdim. Sonuç: Şiş bir burun

Benimkide alerjik. Bir sürü alerji fısfısı yazdılar, hap yazdılar. En son Nurofen ve Zyrtec bitirdim. Sonuç: Şiş bir burun
Anladım, belki ameliyatı deneyebilirsin. Ameliyattan sonra ilaçları düzenli olarak kullanman belki durumun eski hâline dönmesini engeller. Tek sıkıntısı eğer bir işine yaramazsa verdiğin para çöp olacak.

Anladım, belki ameliyatı deneyebilirsin. Ameliyattan sonra ilaçları düzenli olarak kullanman belki durumun eski hâline dönmesini engeller. Tek sıkıntısı eğer bir işine yaramazsa verdiğin para çöp olacak.
Babamı ikna edemiyorum ameliyata. Bir de sizde boğaz ağrısı oluyor mu bunun yanında.

Öncelikle geçmiş olsun. Hocam düzeldi mi? Bende aynı şeyden şüpheleniyorum. Fakat sadece 1 burun etimde var.
Teşekkürler. Yaktırma işlemi uyguladım. Başta daha bi kötü oldu, sonra ise biraz daha açıldı, şimdi de şöyle bir problem var bi sağ bi sol tıkanıyor sürekli. İnşallah düzelir tamamen sıkıntı durum. Doğru dürüst kaynak da yok ki konu hakkında araştıralım.

Yeni konular

Geri
Yukarı