ByNoGame az kayıpla CS:GO skin alım satımı yapma

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Steam'de 850 TL gibi bir bakiyem var, bunu en az kayıpla kartıma aktarmak istiyorum.
Hangi CS:GO skinleri alıp satsam en hızlı ve en az kayıpla satmış olurum? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Ya skin alıp satacaksınız ya da Steam üzerinde bulunan oyun, programları daha ucuz bir fiyattan hediye gönderimi ile satacaksınız. 3. bir yer kullanırsanız oradan komisyon yersiniz, bu yüzden ilan şeklinde burada veya diğer forumlarda konu açabilirsiniz.

Ya skin alıp satacaksınız ya da Steam üzerinde bulunan oyun, programları daha ucuz bir fiyattan hediye gönderimi ile satacaksınız. 3. bir yer kullanırsanız oradan komisyon yersiniz, bu yüzden ilan şeklinde burada veya diğer forumlarda konu açabilirsiniz.

Hocam mesajı okudunuz mu zaten hangi skini satabilirim demiş.

AK-47 redline çok fazla satılıyor. Almanı tavsiye ederim.

Tamam ByNoGame istatisliklerine bakarım.

O tarz bir şey yapmak istemiyorum sadece ByNoGame'den CS:GO skin.
Bu parayı ben daha önce yatirmadim operasyondan kastım

@Ekrem taha Ben de isteğe göre alıp satabileceğini söyledim, ek olarak 3. bir site kullanmazsa sitenin alacağı komisyonda kendine kalacak. Bu durumda zararı daha azalacak.

Sadece CS:GO skin yerine tüm Steam ürünlerini satabilirsin dedim ve pazar alanı daha geniş neyse boşverin.

Yeni konular

Geri
Yukarı