Call of Duty Mobile hangi özellik seçilmeli?

İşletim sistemi
Android

QuasarWhisper

Centipat
Yer
Antalya
Çok dikkat etmeden oynuyorum. Özellik yanlış olabilir.

Dostlar, n One man Squad giriyorum. Takımı açıp otomatik eşlesmeyi kapatıyorum yani. Hızlı saldırı seçiyorum şimdilik. Ne seçmeliyim? En iyisi ne olabilir? Battle Royale.

Kendinize uygun olanı seçmeniz lazım. Uçup kaçmak için ninja olabilir, etrafta düşman var mı kontrol etmek için radar olan olabilir ya da köpek çağıran özellik. Ben şahsen ninja kılıcı olanı kullanıyorum hem yükseğe daha hızlı geçmemi ve kurşunlardan kaçmamı sağlıyor.

Kendinize uygun olanı seçmeniz lazım. Uçup kaçmak için ninja olabilir, etrafta düşman var mı kontrol etmek için radar olan olabilir ya da köpek çağıran özellik. Ben şahsen ninja kılıcı olanı kullanıyorum hem yükseğe daha hızlı geçmemi ve kurşunlardan kaçmamı sağlıyor.

Evet ben de onu kullanıyorum. Fakat, sanırım görünmez'e geçeceğim çünkü takımlara karşı biraz zor oluyor dediğiniz. Rankım Pro. Her maçta 5'ten az kill alırım genelde. Takımlara karşı zor oluyor hızlı saldırı. Size de öneririm.

Evet ben de onu kullanıyorum. Fakat, sanırım görünmez'e geçeceğim çünkü takımlara karşı biraz zor oluyor dediğiniz. Rankım Pro. Her maçta 5'ten az kill alırım genelde. Takımlara karşı zor oluyor hızlı saldırı. Size de öneririm.
Görünmez kullandığım zamanlar da oluyordu ama bazen dikkatli bakılınca yada aşırı harekeet edince yerimi belli ediyordu ona da dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı