Çanta kirliliği disiplin suçu mu?

• Konuyu başlatan Exsa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 535
Arama oldu ve benim çantam koparılmış YKS testleri, dişlenmiş kalemler ve açacak çöpleri ile dolu. Başta hadi canım ne alaka dedim de disiplin kurallarında okulu ve çevreyi kirletmek hakkında bir madde gördüm.
Kalemliğin kiri nasıl ki onların umrunda değilse çanta da aynı şekilde umurlarında değildir. Rahat ol yav.

Kardesim benim çantadan dersin ortasıdayken 3 tane hamam böcüğü çıkmıştı. Arkadaşın sıra altına koyduğu ekmek arası patlıcana dadanmışlardı.

Son düzenleme:
Arama oldu ve benim çantam koparılmış YKS testleri, dişlenmiş kalemler ve açacak çöpleri ile dolu. Başta hadi canım ne alaka dedim de disiplin kurallarında okulu ve çevreyi kirletmek hakkında bir madde gördüm.

Çevreyi, okulu, sıranı ve sınıfını klirletmediğin sürece çantanın içi ve ürünlerin eşyalarının kirliliği, defosu hakkında kimse işlem yapamaz. Disiplin suçu değildir.

Hocam öyle saçma şey mi olur, hani çantana kelebek bıçak koyarsın, sigara koyarsın suç olmasında anlarım da sizin çantanızın kirli olması kimseyi ilgilendirmez, bir şey olmaz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı