CapCut'ta yakınlaştırıp vurma efekti nasıl yapılır?

raiwezzs

Hectopat
Daha fazla  
Anlatmak istediğim şey, CS:GO Fragmovie'lerde AWP dürbünü açmadan önce kamera yakınlaşıyor veya uzaklaşıyor ve adamı vurduktan sonra tam yerine oturuyor. Bugün After Effects denedim ama çok karışık. Daha önceden de CapCut kullandığım için bunda nasıl yapabilirim diye sormak istedim. Ayrıca CapCut'a paket nasıl eklenir CC gibi overlay gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlatmak istediğim şey, CS:GO Fragmovie'lerde AWP dürbünü açmadan önce kamera yakınlaşıyor veya uzaklaşıyor ve adamı vurduktan sonra tam yerine oturuyor. Bugün After Effects denedim ama çok karışık. Daha önceden de CapCut kullandığım için bunda nasıl yapabilirim diye sormak istedim. Ayrıca CapCut'a paket nasıl eklenir CC gibi overlay gibi?
Dostum Fragmovie camiasının içinde biri olarak, Capcuttan fragmovie'nin F'sini yapamazsın, mobilsen Alight motion pro kullan. Fakat ben after effects öğrenmeni tavsiye ederim, youtube tutorial var, izleyerek öğrenebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi yapmak istiyorsun değil mi?

Dostum fragmovie camiasının içinde biri olarak, CapCut'tan Fragmovie'nin F'sini yapamazsın, mobilsen alight Motion Pro kullan. Fakat ben After Effects öğrenmeni tavsiye ederim, YouTube tutorial var, izleyerek öğrenebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kesinlikle. Peki DaVinci ile yapılır mı? Onu kurdum deneyeceğim.

Kesinlikle. Peki DaVinci ile yapılır mı? Onu kurdum deneyeceğim.
DaVinci ile bilmiyordum, After effects en iyi edit programı diyebilirim, benim yaptığım editin kat kat daha iyisini after effects ile yaparsın, After effects öğren, youtube de bir sürücü eğitici video var.

Dostum Fragmovie camiasının içinde biri olarak, Capcuttan fragmovie'nin F'sini yapamazsın, mobilsen Alight motion pro kullan. Fakat ben after effects öğrenmeni tavsiye ederim, youtube tutorial var, izleyerek öğrenebilirsin.
Alight Motion Pro mu kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı