Casper laptopun değeri ne kadar ?

Ya siz süpersiniz ya iyiki bu foruma gelmişim başka bi forumda hiç cevap vermediler.Çok teşekkürler.Bide abilerim laptobun 2 sorunu var 1.şarj oluyo hep şarj da sanki kasalı pc gibi şarjdan çıkardığım zaman 2dk da şarjı bitiyo bozulmuş yani 2. hapörlör bozuk ses geliyo 1-2 dk sonra gidiyo bunlardan fiyat düşermi ??
Evet.

İyi bi kasa topliyacaktım ben elimde 1500tl var bununda 750 ye gitmesi lazım en düşük 700.2200 e güzel bir oyun pcsi toplanır eğer tabi 700 verirlerse.Neyse hepinize çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz :) :)

Hd3000 i3 işlemcili heryeri soyuk Acer laptop 1100tl civarında satılıyor? Casper olabilir ama cihazıda öldürmeye gerek yok.

Ya zaten bunu aldığım güne lanet olsun zaten keşke biraz araştırsaydım ama gelmiş başa bikere 750-800 olsa bile yeter bana güzel bi pc toplamaya yetsin şöyle 2250 - 2300 tl falan yapsın o yeter bana.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı