Cast Ajans İstanbul Dolandırıcılığı

enes729536

Kilopat
Merhaba, iyi günler. Cast Ajans İstanbul'dan bana SMS'le reklamda oynayacak 8 kişiden 4 kişi seçeceğiz, 8 kişide sen de varsın dediler fakat 200 TL kayıt ücreti yatıracaksın dediler. Ben ilkin tamam dedim fakat sonra araştırdım, dolandırma ihtimali gördüm ve olmaz dedim. Bana sizi dava edeceğiz falan dediler, sizce böyle bir hakları var mı? Güya 1 gün alt tarafı onları oyalamışım, öyle dedi ve beni engelledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen başka, sahte bir şebekedir. Numarayı polise verin, şikayette bulunun.
Beni dava edemezler değil mi öyle bir hakları yok, İstanbul Cast Ajans'mış.
Muhtemelen başka, sahte bir şebekedir. Numarayı polise verin, şikayette bulunun.
Lütfen bir söyle, yardım et, polise falan vermiyorum ama bana bir davadır, ne biliyim bir şeydir, yapamazlar değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben adamların dolandırıcı olduğunu söylüyorum, sen bana lütfen yardım et diyorsun.

Mantıklı bir şekilde düşün, seni nasıl dava edecekler? Ne suç işledin? Dolandırıcıya para vermediğin için mi?

Hala prim yapmalarına şaşırmıyorum artık. Numarayı polise ver, sorun yok. Dava açamazlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı