Çözüldü Chrome, e-mail ikonu nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf1283

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX4080, İntel 13700HX, 32GB SAMSUNG RAM, 2 TB SSD
Merhaba arkadaşlar, resimde de gördüğünüz gibi Google Chrome üzerinde hesap resmim belirdi. 5 dk önce yeni hesap açmıştım ve hesap açılırken yanlışlıkla yeni Google sekmesinde aç tuşuna bastım. Hemen sonra da gördüğünüz gibi hangi hesabı kullandığımı belirten küçük profil fotom çıktı. Hemen sonrasında yeni açtığım hesabı sildim. Hiçbir yerde e mail hesabım gözükmüyor. Yeni hesabı silip yeniden başlatmama rağmen şu küçük profil ikonu kalkmadı. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran görüntüsü 2023-08-01 175258.png

Çözüm
Kısayolu kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.
Aslında bu yazılan cevapların hiçbiri doğru değil ve de hepsini denedim (Ayarlardan profil kaldırma da dahil). Zaten ben tam bu soruyu yazdım, bilgisayardaki tüm pencereleri kapattım ve tekrar masaüstünde duran Google Chrome kısayoluna bastım ve karşıma 2 tane profil çıktı ki hangi profil ile Google Chrome kullanacağımı seçmem için. Tam bu sırada yeni açtığım mail hesabına sahip olan profilin yanındaki 3 çizgiye (menü-bar) basıp sil butonuna bastım. Bundan sonra da Technopat Sosyal'e girip kendi soruma çözümü yazıp kendimi sorun çözüldü diye raporladım ama moderatörler bana sorunun nasıl çözüleceğini anlatmam için yazdığım notu silmişler. Ayrıca yazdığınız tüm cevapları öncesinden de denemiştim ve sanki cevap ayağıma gelir gibi Google Chrome kısayoluna basınca çözüldü.

Bunun yanında tepki olarak @Oesadn kendinizi çok zeki sanıp insanların sorularına "Biz de derdimiz var sanıyoruz" diyip gereksizce sanki bilgisayarı kapatıp açıyormuş gibi sil Google'yi tekrar indir diyerek bu sorumla ne kadar alakasız olduğunuzu belli ediyorsunuz. Umarım bu özgüvenle daha fazla insanın tepkisini çekip yerden yere vurulmazsınız.

Ek olarak herkese yanıtları ve yardımları için teşekkür ederim. @Morteatro , @TylerDurdenAynıBen , @Nizel G , @Oesadn
Kısayolu kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.
Aslında bu yazılan cevapların hiçbiri doğru değil ve de hepsini denedim (Ayarlardan profil kaldırma da dahil). Zaten ben tam bu soruyu yazdım, bilgisayardaki tüm pencereleri kapattım ve tekrar masaüstünde duran Google Chrome kısayoluna bastım ve karşıma 2 tane profil çıktı ki hangi profil ile Google Chrome kullanacağımı seçmem için. Tam bu sırada yeni açtığım mail hesabına sahip olan profilin yanındaki 3 çizgiye (menü-bar) basıp sil butonuna bastım. Bundan sonra da Technopat Sosyal'e girip kendi soruma çözümü yazıp kendimi sorun çözüldü diye raporladım ama moderatörler bana sorunun nasıl çözüleceğini anlatmam için yazdığım notu silmişler. Ayrıca yazdığınız tüm cevapları öncesinden de denemiştim ve sanki cevap ayağıma gelir gibi Google Chrome kısayoluna basınca çözüldü.

Bunun yanında tepki olarak @Oesadn kendinizi çok zeki sanıp insanların sorularına "Biz de derdimiz var sanıyoruz" diyip gereksizce sanki bilgisayarı kapatıp açıyormuş gibi sil Google'yi tekrar indir diyerek bu sorumla ne kadar alakasız olduğunuzu belli ediyorsunuz. Umarım bu özgüvenle daha fazla insanın tepkisini çekip yerden yere vurulmazsınız.

Ek olarak herkese yanıtları ve yardımları için teşekkür ederim. @Morteatro , @TylerDurdenAynıBen , @Nizel G , @Oesadn

Çözüm
Aslında bu yazılan cevapların hiçbiri doğru değil ve de hepsini denedim (ayarlardan profil kaldırma da dahil). Zaten ben tam bu soruyu yazdım, bilgisayardaki tüm pencereleri kapattım ve tekrar masaüstünde duran Google Chrome kısayoluna bastım ve karşıma 2 tane profil çıktı ki hangi profil ile Google Chrome kullanacağımı seçmem için. Tam bu sırada yeni açtığım mail hesabına sahip olan profilin yanındaki 3 çizgiye (menü-bar) basıp sil butonuna bastım. Bundan sonra da Technopat Sosyal'e girip kendi soruma çözümü yazıp kendimi sorun çözüldü diye raporladım ama moderatörler bana sorunun nasıl çözüleceğini anlatmam için yazdığım notu silmişler. Ayrıca yazdığınız tüm cevapları öncesinden de denemiştim ve sanki cevap ayağıma gelir gibi Google Chrome kısayoluna basınca çözüldü.

Bunun yanında tepki olarak @Oesadn kendinizi çok zeki sanıp insanların sorularına "biz de derdimiz var sanıyoruz" deyip gereksizce sanki bilgisayarı kapatıp açıyormuş gibi sil Google'yi tekrar indir diyerek bu sorumla ne kadar alakasız olduğunuzu belli ediyorsunuz. Umarım bu özgüvenle daha fazla insanın tepkisini çekip yerden yere vurulmazsınız.

Ek olarak herkese yanıtları ve yardımları için teşekkür ederim. @Morteatro, @TylerDurdenAynıBen, @Nizel G, @Oesadn

Hocam sizin derdiniz çok ben konuşmuyorum o yüzden.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı