Çözüldü ChromeOS Boot menüsünde USB aygıtı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zedanka

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben ChromeOS Flex yüklemek için USB'mi PC'ye taktım. Google eklentilerden kurdum, her şeyi yaptım, boottan tam flash belleği seçecektim ki bir de ne göreyim? Flash bellek yok. Disable falan vardı, onları da aktif ettim ama yine de hiçbir şekilde USB gözükmüyor. SS isterseniz atarım 😁

Merhaba arkadaşlar, ben ChromeOS Flex yüklemek için USB'mi PC'ye taktım. Google eklentilerden kurdum, her şeyi yaptım, boottan tam flash belleği seçecektim ki bir de ne göreyim? Flash bellek yok. Disable falan vardı, onları da aktif ettim ama yine de hiçbir şekilde USB gözükmüyor. SS isterseniz atarım 😁
ChromeOS'un zibilyon tane kurulum yöntemi var. Hangi yöntem ile kurmaya çalıştığınızı söyler iseniz yardım daha hızlı gelebilir.

ChromeOS'un zibilyon tane kurulum yöntemi var. Hangi yöntem ile kurmaya çalıştığınızı söyler iseniz yardım daha hızlı gelebilir.
Valla ustam çok bilmiyorum Chrome eklentilerden USB falan takmamı söyledi taktım kurdum sonra BIOS girdim USB gözükmedi arkadaşlarımdan biri PC mbr destekliyor USB efi olmuş dedi boot ta tabi gözükmez dedi, dediği şey rufustan düzelir mi?

Şu ekrandan sonra nereye bassamda açılmıyor geri buraya atıyor 😅

Şu ekrandan sonra nereye bassamda açılmıyor geri buraya atıyor 😅

Dosya Ekleri

• PXL_20221026_002356395.NIGHT.jpg
    PXL_20221026_002356395.NIGHT.jpg
    119 KB · Görüntüleme: 22
  • PXL_20221026_002405149.NIGHT.jpg
    PXL_20221026_002405149.NIGHT.jpg
    119,2 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Geri
Yukarı