Çift IMEI'den birisi kayıtlı görünüyor

joseph43

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7735HS, RTX 4050, 16gb ram, Asus Tuf A15 FA507NU (2023)
Merhaba, ben öğrenci indiriminden yararlanmak için telefon aldım. Bu yüzden faturada IMEI bilgisi olması gerekiyor. Faturadaki IMEI bilgisini e-Devlet'ten sorgulayınca birisinin kayıtlı diğerinin kayıtlı olmadığı görülüyor. Bu durum normal mi yoksa telefonu iade etmeli miyim? (Ekran görüntülerini koydum.)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-06 194848.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-06 194848.png
    43,3 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran görüntüsü 2024-02-06 194910.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-06 194910.png
    47,2 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben öğrenci indiriminden yararlanmak için telefon aldım. Bu yüzden faturada IMEI bilgisi olması gerekiyor. Faturadaki IMEI bilgisini e-Devlet'ten sorgulayınca birisinin kayıtlı diğerinin kayıtlı olmadığı görülüyor. Bu durum normal mi yoksa telefonu iade etmeli miyim? (Ekran görüntülerini koydum.)
2. sim'i kullanmıyorsanız bence uğraşmaya gerek yok.

Uğraşmayın bence. İndiriminizi kaydedebilirsiniz.

Bir yıl önceki aldığım telefona baktım Redmi Note 10S onda da biri kayıtlı diğeri değil ama iki SIM kartı takılı ikisi de aynı anda çalışıyor.

Geri
Yukarı