Clio alınır mı?

mccengaver

Hectopat
Daha fazla  
Araba almak istiyorum ama aklımda sadece Clio var. Fazla da anlamam araba işlerinden. Daha evvel Clio kullanan var mı? Alsam pişman olur muyum?

Bence Opel Corsa çok daha karakteristik bir araba. Özellik bakımından çok daha üstün. Kesinlikle Opel Corsa'yı tercih ederim.

Araba araştırırken "b sınıfının ucuzu" olarak duymuştum clioyu o yüzden sizlere sormak istedim.Aslında hyundai i20 ve seat leonda var aklımda

2000 model kullandık. Yedek parça masrafına dayanamayıp Toyota'ya geçtik. Resmen eşekten ata geçmiş gibi hissettik. Renault son çare olmalı bence.

Sanırım sizin bindiğiniz araçta şanssızlık peşinizi bırakmamış. Çünkü Clio özellikle yedek parçalarının nispeten daha ucuz olması ve çok sorun çıkarmaması ile bu kadar satış rakamlarına ulaştı. Birden fazla Clio kullandım ve çok problem yaşadığım bir araç olmadı. Beklentiyi araca göre tutmak lazım tabi.
Araba araştırırken "b sınıfının ucuzu" olarak duymuştum Clio'yu o yüzden sizlere sormak istedim. Aslında Hyundai I20 ve Seat Leon var aklımda.

İmkan varsa Seat Leon tercih edilebilir. Yedek parça ve daha düşük bakım masrafları için İ20 tercih edilebilir.

2000 model kullandık. Yedek parça masrafına dayanamayıp Toyota'ya geçtik. Resmen eşekten ata geçmiş gibi hissettik. Reno son çare olmalı bence.
İki kere Avrupa'nın en iyi arabası seçilmiş, yedek parçasının bulunurluluğu ve ucuzluğu ile meşhur Clio'da eşeğe biniyor hissine kapılmanız ilginç. Tabi b-segment 2000 model arabadan Corolla gibi c-segment Allah bilir 2010 model falan bir arabaya geçtiyseniz eşekten ata geçmiş hissi vermesi normaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı