Corsair H100i sıvı soğutma başarılı sonuçlar

OC yapmıyorum evet masa altında duruyor yaklaşık 7 saat oyun oynadım ve fan dönüşleri aynı acaba corsair programından dönüş hızlarını otomatik yapmak mı gerekiyor. Vatan computerde yorumları okudum çoğu kullanıcı bu fan seslerinden rahatsız. Soğutucu bana göre mükemmel ama fan sesi insanın azda olsa canını sıkıyor.

- - - Güncellendi - - -

Değerler burda hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Otomatik seçeneğini bir dene, ülkemizde çoğu oda küçük ve bilgisayar masası 1990'ların bilgisayarları için tasarlanmıştır. Kasanın boyutlarını dikkate alırsak en kötü ihtimal, eğer H100i ile devam etmek istersen ek çift fan takman veya mevcut fanları değiştirmen olaacaktır.

Süper bilgim yok, daha önce iki arkadaş için denemiştik.

Corsair'in otomatik programının son sürümüne güncelleyip otomatik ayar seçenekleri veya varsa (ki sanmıyorum) işlemciye göre performans seçeneğiyle denemende fayda var.

Uzaktan bağlantı için promil'im uygun değil.

Fanlar otomatik olarak sıcaklık değerine nasıl rpm yükselir? Şu anda sorunu çözdüm. Fan devirlerini 2500 rpm den 1300 rpm çektim. Bu sorun oluştururmu sıcaklık değerleri boşta iken böyle.

Uploaded with

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı