Crew 2 tavsiyeleri

berkyy21

Hectopat
Daha fazla  
Bilmiyorum benim gibi olan var mı? Ama ben yeni bir oyun satın alınca çocuk gibi seviniyorum, heyecanlanıyorum. Crew 2 aldım 10 dakika önce. Tavsiyeleri olan var mı? İlk kez oynayacağımda.

Sadece oyna, gerisi gelir zaten. Pek taktiğe gerek yok.

Ve ve ve önemli bir not: Dönüşlerden önce fren yap, yoksa sonun muhtemelen böyle olur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Ve ve ve önemli bir not: Dönüşlerden önce fren yap, yoksa sonun muhtemelen böyle olur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Frene ne gerek var sağa da gitse sola da gitse araç nedense sert dönüşler yapıp kendiliğinden yirmağa gidiyor :) Gold paketini satın alıp sırf bu yüzden 15 dakika oynayabildim sadece.

Frene ne gerek var sağa da gitse sola da gitse araç nedense sert dönüşler yapıp kendiliğinden yirmağa gidiyor :) Gold paketini satın alıp sırf bu yüzden 15 dakika oynayabildim sadece.

O biraz yaptığınız tuning ayarına ve arabaya bağlı. Bendeki arabalarda sorun yok, kontrol edilebiliyor. Işin içine bir tık da el alışkanlığı ve yetenek giriyor. İlk başladığımda ben de iğrenç sürüyordum ama şu an bayağı bayağı yol katettim.

Son düzenleme:

😅 teşekkür ederim.

Geri
Yukarı