CS 1.6 bunny nasıl yapılır?

Anlatarak zor olur, keşke YouTube'da aratsaydınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boşluğa basılı tutacaksınız ekranı sağa çevirirken elinizi W'dan çekip D'ye sola çevirirken elinizi W ve D'den çekip A'ya basacaksınız. Bu yöntem normal sunucularda veya botlar ile oynarken çalışmaz. Jailbreak sunucularında özel bunny ayarı var bu yüzden boşluğa basılı tuttuğunuzda sürekli zıplıyor.

Zaten benim bilgisayar kötü genellikle Technopat'a video atılınca oradan izliyorum diğer şekilde siteden kasıyor sağ ol.

Anlatarak zor olur, keşke YouTube'da aratsaydınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önce momentum kazanarak başlayın. Her hangi bir yöne doğru giderken bunny tuşuna basıp o yöndeki tuşu bırakıp sağa sola çevireceksiniz.

Ne gibi bir script.

Girdiğiniz topluluk sunucusunda script varsa space basılı tutun sürekli zıplayacaktır. Yoksa zıplama tuşunu scroll up veya scroll down olarak ayarlamanız gerekmekte.

Zıpladığınız tuş, otomatik bunny olmayan yerlerde genelde mouse tekeri kullanılır ama otomatik bunny varsa space basılı tutup devam edebilirsiniz.

Yav ben space kullanıyorum :d

Yeni konular

Geri
Yukarı