CS 2 4000TL envanter önerisi

Unixd

Kilopat
3 ay önce bıçaklı bir envantere sahiptim, oyundan sıkıldığım için satmıştım. Şu an da CS2 gelince sarmaya başladı tekrardan. CS2 de güzel duran bıçak, ak, AWP, M4A1s, glock18, USP tarzı skinler arıyorum, ByNoGame üzerinden alacağım. Bıçak olarak gut knife ve pala bıçağını istemiyorum kullandım ve zevkimi aldım onlardan. Navaja veya başka bıçaklar önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 ay önce bıçaklı bir envantere sahiptim, oyundan sıkıldığım için satmıştım. Şu an da CS2 gelince sarmaya başladı tekrardan. CS2 de güzel duran bıçak, ak, AWP, M4A1s, glock18, USP tarzı skinler arıyorum, ByNoGame üzerinden alacağım. Bıçak olarak gut knife ve pala bıçağını istemiyorum kullandım ve zevkimi aldım onlardan. Navaja veya başka bıçaklar önerirseniz sevinirim.
Glock 18 moonrise bakılabilir. Baya ucuz skin ama ben çok seviyorum. Ak olarak tam fiyatını bilmesem de AK-47 altın arabesk vardı sanki.
AWP olarak neo-noir.

Bıçak olarak hangisi tercihin olur bilemedim ama bıçakla beraber bu şekilde olur

AK-47 Neon Devrimi Görevde Kullanılmış
AWP Neo Noir Görevde Kullanılmış
M4A4 Neo Noir Az Aşınmış
M4A1-S Cyrex Görevde Kullanılmış
USP-S Neo Noir Görevde Kullanılmış
Glock 18 Su Elementali Az Aşınmış
P250 Asiimov Görevde Kullanılmış
Desert Eagle Mecha Industries Görevde Kullanılmış

AK-47 Neon Devrimi Görevde Kullanılmış
AWP Neo Noir Görevde Kullanılmış
M4A4 Neo Noir Az Aşınmış
M4A1-S Cyrex Görevde Kullanılmış