CS 2 AWP için en iyi sens ve DPI önerisi

anilbey55

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selamlar, geçmiş konularda arasam da sadece AWP için açılmış bir konu bulamadım. AWP için sens ve DPI ayarlarınız kaçta? Adam kaçırmadan vurabilmek için kaç DPI ve sens gerekiyor? Ben geçmişte çok iyi oynuyordum AWP'yi ama o zamanlarda DPI ve sensim bayağı düşüktü. Şimdi yıllar sonra tekrar başladık o düşük sens ve DPI lardada artık vuramıyorum. Bir de şimdi bakıyorum millet gayet normal ayarlarda oynuyor, o kadar düşük hassasiyete hala gerek var mı bilemedim. En iyi AWP sens ve DPI ayarı nedir? Teşekkürler.

Dostlar selam, geçmiş konularda arasam da sadece AWP için açılmış bir konu bulamadım. AWP için sens ve DPI ayarlarınız kaçta? Adam kaçırmadan vurabilmek için kaç DPI ve sens gerekiyor? Ben geçmişte çok iyi oynuyordum AWP'yi ama o zamanlarda DPI ve sensim bayağı düşüktü. Şimdi yıllar sonra tekrar başladık o düşük sens ve DPI lardada artık vuramıyorum. Bir de şimdi bakıyorum millet gayet normal ayarlarda oynuyor, o kadar düşük hassasiyete hala gerek var mı bilemedim. En iyi AWP sens ve DPI ayarı nedir? Teşekkürler.

Bence kendin deneyip bulman daha iyi çünkü o ayarları verenlerin mouse alanı ne kadar gibi bir sürü etken var en iyi ayarı kendin deneyerek bulursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2500 DPI 0,5 sensivity ile bu şekilde oynuyorum.

Hocam bu kullandığınız mouse ve sizin yeteneğiniz ilaveten AWP oynayış şekliniz ile alakalı. Ben agresif AWP oynarım ancak fareyi bileğimi kaldırarak hareket ettiremiyorum bu da hareket alanımı ciddi oranda kısıtlıyor. Ben buna göre normal bir AWP oyuncusunun hatta oyuncunun üzerinde bir DPI ve sensitive kullanıyorum. Tavsiyem AWP ile ölüm maçı atarken kendi DPI ve sensitive dengenizi kurmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı