CS 2 çıkış tarihi belli oldu!

Doğrusu aman aman bir değişiklik görmedim ama güncelleme ben oynadığımda iyiydi. İyi, hoş ama çok ciddi bir şey beklemeyin. Sunucuların güncellenmesi dışında pek etkileyecek bir şey yok.

Yazda çıkarıcaz diyip de ekimde çıkacaksa ne anladım ben bu işten?

Doğrusu aman aman bir değişiklik görmedim ama güncelleme ben oynadığımda iyiydi. İyi, hoş ama çok ciddi bir şey beklemeyin. Sunucuların güncellenmesi dışında pek etkileyecek bir şey yok.
FPS düşüşü yaşadınız mı ?
8 GB DDR4-3200 MHz , Intel Iris Xe Graphics , Intel Core i5-1235u 12.nesil 3.30 GHz sistemim var.
Bu sistemle 55 -95 fps arası oynuyorum yeni oyunda ne kadar fps düşüsü yaşarım bilmediğim içim ne kadar geç çıkması benim için o kadar iyi geliyor.

FPS düşüşü yaşadınız mı?
8 GB DDR4-3200 MHz, Intel Iris Xe Graphics, Intel Core i5-1235u 12.nesil 3.30 GHz sistemim var.
Bu sistemle 55 -95 FPS arası oynuyorum yeni oyunda ne kadar FPS düşüsü yaşarım bilmediğim içim ne kadar geç çıkması benim için o kadar iyi geliyor.

CS:GO oynayan birisi değilim. Sızdırılan Beta ile denemiştim ben. i5 11400H, 1x16 GB RAM ve RTX 3050M ekran kartına sahibim. Yüksek ayarlarda 80 FPS'e kadar çıktığımı hatırlıyorum. Görsellik de güzeldi. Optimizasyon iyiydi. Ben 3 ay önce falan denemiştim. Şimdi daha iyi durumdadır diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı