CS:GO hesabına internet kafeden girilirse VAC ban yenilir mi?

Conqueroor

Decapat
Daha fazla  
4 aydır bilgisayarım yok. Yaklaşık 1.5 hafta önce internet kafeden CS:GO girdim gittiğim kafede sağlam bir kafe bugün VAC ban yemişim. İnternet kafede girersek ban yer miyiz mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet mümkündür. Sizden önce aynı makineyi kullanmış birisi hile yazılımı kullandıysa ve o yazılım VAC tarafından tanımlanmış bir yazılımsa, o makinede aynı oyunu oynayan kişilerin de yasaklama alması söz konusu olabilir.

Valve bu konuda uyarıyor. Yalnızca güvenilir bir bilgisayar kullanmalısınız. Gittiğiniz kafenin sağlam(?) olmasını kimse garanti edemez. Sizden önce kullanmış olanın da hile yazılımı indirmiş olmasını kafe yöneticisi tespit edemez.

Geçmiş olsun. Yapacak bir şey yok. İtiraz kabul etmiyorlar.

Bugün açılan 3. Vac ban yedim konusu. Sizler haksız yediğinizi düşünüyorsunuz belki haklısınız belki haksız bilemem, o konuda yorum yapmakta istemem. 3. Konu olması biraz şaşırttı beni. Bugün ban dalgası falan mı var acaba :/

Bugün açılan 3. VAC ban yedim konusu. Sizler haksız yediğinizi düşünüyorsunuz belki haklısınız belki haksız bilemem, o konuda yorum yapmakta istemem. 3. Konu olması biraz şaşırttı beni. Bugün ban dalgası falan mı var acaba :/

Daha önce de ban yedim 2. ban yeyişim bu öncekinde yanlışlık olmuş deyip kaldırdılar 2 ay sonra, umarım bu da kaldırılır.

Geri
Yukarı