CS:GO Nasıl bıçak düşürürüm?

Bıçak düşürmek kolay. Ama güzel bıçak düşürmek zor. Benim arkadaşın birine Karambit düşmüştü. Deathmatch oynamaya bak, iyi frag yap. Oyun bitince %95 bir şey düşüyor.

Oyun sonu düşenlerden bahsediyorsak bana nadiren düşüyor. :LOL: Genelde rekabetçi mod oynuyorum, deathmatch zorunlu mu? Ayrıca bu zamana kadar oynadığım oyunların hiçbirinde maç sonu bıçak düştüğünü görmedim, bende mi sorun var? (n)

Oyun sonu düşenlerden bahsediyorsak bana nadiren düşüyor. :LOL: Genelde rekabetçi mod oynuyorum, deathmatch zorunlu mu? Ayrıca bu zamana kadar oynadığım oyunların hiçbirinde maç sonu bıçak düştüğünü görmedim, bende mi sorun var? (n)
Deathmatch tabiki de zorunlu değil :) Ama daha fazla frag yaptığın için oyun sonu bir şey düşme olasılığın artıyor :) Ben 2 defa girdim Deathmatch'a ikisindede Envanter'e bir şeyler düştü :)

Abi ne yaptınız ya bıçak düşermi hiç azcık araştırın (bu arada eski durup durmadık yere kapanan melih özönder adlı prof fotosu mavi ışıklar olan ve cs goculara yardım eden eski profilime selamlar hala anlayamadım neden kapandı o profil:)) bıçak almanın yolu kasa açmaktır. Caseler yani hani varya winter offensive operation phonix felan. Bıçak için bunları açman lazım. Case açmaksa sana 2 buçuk dolara mal olur neden? Çünkü case 'e anahtar alman gerek ve fiyatı iki buçuk dolar ama dikkat et her case'in anahtarı aynı değildir mesela operation breakout case açıcaksın elindeki anahtarın breakout case key olduğuna emin ol aksi halde ne anahtarıysa sadece o kutuyu açabilirsin. Evet bıçak işlemimiz budur anca böle kazanırsın ama sana diyim oyunda düşmesi imkansız çünkü farkettiysen orada 350 500 dolarlık bıçaklar var (karambit huntsman vs.) bunlar değerli bıçaklardır sadece case açarak elde edersin. Şu ana kadar gördüğüm kadarıyla oyun esnasında arkadaşıma p250 franklin düştü ve oda 3-4 dolardı (şimdi kesin 1-2 dolardır) mantık olarak düşün en pahalı düşen item 3-4 dolarsa oyun esnasında nası yüzlerce dolarlık bıçak çıkabilir ? İmkansız değilmi? Oyun esnasında hiç yalan söylemiyim taş çatlasa 20-30 sentlik şeyler düşer ve onlarda zor düşer. Sende anormallik yok rekabetçi oyun modundada oldukça güzel itemler düşebilir ama serhatın yazdığına inanamadım oyun esnasında bıçak düşürdüm diyor ve mühim olan pahalıymış pekala en ucuz bıçaklar 60-70 dolardan başlıyor ve ona dandik diyor heralde. Şunu diyim ya o çok zengin yada ben çok fakirim:) Büyük ihtimal bıçak düştü derken kutudan çıkan bıçağı düştü diye bahsetmiştir. Şimdi düz case açmaya yönelebilirsin ama sana söyliyim kesinlikle çok heycanlanma çünkü büyük büyük büyük ihtimal çok ucuz bişey düşecek o kasadan. Gerçi ben bitane açtım ak47 jaguar düştü ama yinede şans işi çok heveslenme onuda diyim. Mesala ben 3 kutudan 3 bıçak düşürenide gördüm (abartmıyorum) yüz kadar kutudan hepsini toplasan 3 dolar etmeyecek kadar item düşürende gördüm.Ve son olarak bıçak işini bırak bak sana diyim bıçak her yiğidin harcı değildir. Bıçağı olana farklı gözle bakarlar ve kutu açma videolarını izlersen bıçak düşüren veya son anda düşüremeyen insanların nası çıldırdığını görürdün ve ister istemez vay be bu bıçaklar hakketen oyun esnasında düşmeyecek kadar pahalı şeyler derdin. Ve benden bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur yeterince;) (Son olarak lütfen moderatörlerden biri eski hesabıma ne olduğunu söyleyebilirmi halbuki sadece korsan ve yazım yanlışından ceza almıştım)

Son düzenleme:
Bıçaklar kutulardan çıkar ama şans lazım yüzlerce dolar para koymanız lazım her bir anahtar 2.5 dolar çünkü ayrıca kutuda almanız lazım. Kutuların fiyatı değişiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı