CS:GO sürekli hileci geilyor

Gram alakası yok ben 32 Level oldum 17 Level'dan beri hiç hile gelmedi. Her One tap atan hile değildir.
karşı takım bariz belli etmiyorsa hile demezsin de, kendi takımımdaki adam duvardan izliyorsa hile derim tabiki, level ile alakası yok aslında bazı elolarda daha fazla hile oluyor. Silver'da veya Global seviyesinde hile biraz zor oluyor.

Prime olsan da bi işe yaramaz knk ben 1.5 k saatim var 4 tane madalyam var ama hile geliyor hemde mevlana.Mm oynamayın ve hile geliyor diye ağlamayın gidin faceit oynayın kendisine saygısı olan her CS GO oyuncusu faceit oynuyor.

Prime olsan da bi işe yaramaz knk ben 1.5 k saatim var 4 tane madalyam var ama hile geliyor hemde mevlana.Mm oynamayın ve hile geliyor diye ağlamayın gidin faceit oynayın kendisine saygısı olan her CS GO oyuncusu faceit oynuyor.
Abi neden dövecekmiş gibi anlattın :D? Ayrıca FACEIT nasıl indiririm bilmiyorum. Bakıyorum internetten indirmeye şimdi.

CS:GO bedava ancak Prime'sız olunca rekabetçi girmek haram ediyorlar sanırım. Bir girdim 2 mevlana karşıda 3 mevlana bizde ne yapacaımı bilemedim. D

Yoldaş girdim 10 maç MG1 oldum hilesiz hurdasız adam Vertigo'nun bir ucundan diğer ucuna tarıyor. Fotoğraftaki gibi oranın arkasından otoyu çekmiş tık tık tık kafamızı vuruyor canım çok sıkıldı bundan dolayı.

1617779199005.png

Yeni konular

Geri
Yukarı