CS:GO VAC Hatası veriyor

Fikirsiz

Decapat
Daha fazla  
Oyuna girerken VAC oturumunuzu doğrulayamadı diye bir hata alıyorum.
Ne hile açtım ne de 3 part yazılım kullanmıyorum kullanmadım da sadece Idle Master kullanıyorum.
Başka oyunda da hile kullanmıyorum ama her atölyeden harita indirdiğimde ya da topluluk sunucusunu indirdiğimde daha sonra da resmi eşleştirme giremiyorum 3 part yazılım indirdiniz gibi bir şey çıkıyor bu sorun olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna girerken VAC oturumunuzu doğrulayamadı diye bir hata alıyorum.
Ne hile açtım ne de 3 part yazılım kullanmıyorum kullanmadım da sadece Idle Master kullanıyorum.
Başka oyunda da hile kullanmıyorum ama her atölyeden harita indirdiğimde ya da topluluk sunucusunu indirdiğimde daha sonra da resmi eşleştirme giremiyorum 3 part yazılım indirdiniz gibi bir şey çıkıyor bu sorun olabilir mi?

Oyundan çıkın ve dosyaları doğrulayın

Steam profilinde "Kayıtlarda 1 VAC yasaklanması" diyorsa ban yemişsindir eğer yazmıyorsa oyun dosyalarını doğrula olmaz ise oyunu sil geri yükle.

Bu hata bir çok arkadaşa oluyor. Benim de başıma geldi. Dosya doğrulama çözüm olabilir,evet. Panikleme yani,vac ban yemedin (Hile kullanmadığını varsayıyorum) . En kötü modemini resetle.

Hocam Steam kendini guncelliyor o sebepten veriyor hatayi bende de oldu birkaç kere. Steam'i komple kapatip PC'yi de yeniden baslatip Steam'i tekrar acinca duzeliyor.

Bilgisayarı kapatıp aç olmazsa modem resetle.

Bilgisayar kapatmaya modem sökmeye gerek yok. Oyundan çıkın kasaya bağlı kablonuzu çekip 5 saniye bekledikten sonra takın. Oyuna girin. Sorun çözülür. Topluluk sunucularına girdikten sonra oyundan çıkıp tekrar girmeniz gerekmekte. Valve rekabetçi için böyle bir şart koydu.

Bilgisayar kapatmaya modem sökmeye gerek yok. Oyundan çıkın kasaya bağlı kablonuzu çekip 5 saniye bekledikten sonra takın. Oyuna girin. Sorun çözülür. Topluluk sunucularına girdikten sonra oyundan çıkıp tekrar girmeniz gerekmekte. Valve rekabetçi için böyle bir şart koydu.

Hocam peki öyle girmeyi denedim diye bir şeyler olur.

Steam profilinde "Kayıtlarda 1 VAC yasaklanması" diyorsa ban yemişsindir eğer yazmıyorsa oyun dosyalarını doğrula olmaz ise oyunu sil geri yükle.

Yok öyle bir şey yazmıyor hatta ayarlardan şöyle göstereyim

1692604463283.png

Hile kesinlikle kullanmadım başka oyundada hile kullanmadım hesabıda çaldırmadım hiç.
Bir de VAC ban yememek için ne yapılmalıdır.

Geri
Yukarı