CS2 donup kalıyor

478424

Decapat
Arkadaşlar CS2 oynarken oyun donup kalıyordu. Hiçbir şekilde bir şey yapamıyordum. Ve şu an oyunu yeniden yüklüyorum. Sizce nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşlar CS2 oynarken oyun donup kalıyordu. Hiçbir şekilde bir şey yapamıyordum. Ve şu an oyunu yeniden yüklüyorum. Sizce nasıl düzeltebilirim?

CS 2'nin başlatma seçeneklerindeki tüm kodları silin ve oyuna girmeyi deneyin. Oyunun ortasında donuyordu, düzeldi. Umarım sizin için de daha iyi olur.

Aynı durum bende de vardı işlemcim i5 7500 Ekran Kartım AMD Radion RX6600 8 GB - RAM 16 GB CS2 geldiğinden beridir her oyunum zehir zıkkım oluyordu işlemcimi i7 7700 ile değiştirince Her şey düzeldi darboğaz denilen olay oluyor muş şimdi her şey sorunsuz ve mükemmel

Son düzenleme:
CS 2'nin başlatma seçeneklerindeki tüm kodları silin ve oyuna girmeyi deneyin. Oyunun ortasında donuyordu, düzeldi. Umarım sizin için de daha iyi olur.
Nereden siliyoruz hocam. bende görev yöneticisi baktığımda bellek kullanım yüksek oluyordu bu yüzden genelde RAM ilgili olduğunu düşünüyorum

Nereden siliyoruz hocam. Bende Görev Yöneticisi baktığımda bellek kullanım yüksek oluyordu bu yüzden genelde RAM ilgili olduğunu düşünüyorum.

CS'ye sağ tıklayın. Özelliklere basın bu pencere çıkacaktır orada kodlar varsa silin.

Dosya Ekleri

• baslatma seçenekleri.PNG
    baslatma seçenekleri.PNG
    295,1 KB · Görüntüleme: 124

Geri
Yukarı