Çözüldü CS2 Dust 2'de "Failed to load file (invalid)" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YakupAziz

Hectopat
Yer
SFYA Digital
1703416211988.png

Merhaba değerli sosyal üyeleri. Görmüş olduğunuz bu görselde Counter-Strike 2'yi başlatmaya kalktığımda hata alıyorum. Oyun dosyalarını doğrulamama rağmen durum bundan ibaret. Var mıdır bir çözümü? Teşekkür ederim.

Çözüm
Belirtilen dosyayı silin ve dosyaları yeniden doğrulayın. Ramleriniz bozulmuş olabilir, ramlerde sıkıntı olduğu zaman oyunun .vpk veya .pak dosyaları yüklenemiyor ve oyun crash veriyor. Ben ramleri değiştirince sorun çözülmüştü.
Belirtilen dosyayı silin ve dosyaları yeniden doğrulayın. Ramleriniz bozulmuş olabilir, ramlerde sıkıntı olduğu zaman oyunun .vpk veya .pak dosyaları yüklenemiyor ve oyun crash veriyor. Ben ramleri değiştirince sorun çözülmüştü.

Çözüm
Belirtilen dosyayı silin ve dosyaları yeniden doğrulayın. Ramleriniz bozulmuş olabilir, RAM'lerde sıkıntı olduğu zaman oyunun. Vpk veya .pak dosyaları yüklenemiyor ve oyun crash veriyor. Ben RAM'leri değiştirince sorun çözülmüştü.

RAM'leri yeni aldım bozulmuş olamazlar. Aslında bu günlerde birçok oyunda sorunlar yaşıyorum ve hepsi RAM'leri değiştirdikten sonra oldu...

Bir format gerekebilir evet. Şimdi dosyayı sildim tekrar doğrulama yapıyorum eğer sorunum çözülmezse RAM'leri aldığım yere gidip değişim talep edeceğim. Aynı kalitede farklı RAM taktıracağım teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim, umarım sorununuz çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı