CS2 oynanılabilir bir seviyede değil

Amogaçi

Hectopat
Evet bence şu an için oynanılabilir bir oyun değil. Oyun vuruşları kafasına göre hesaplıyor. Bizzat kendi ıskaladığım vuruşta düşman öldü. AWP ile mide bakarken adamın kafasından bir karış sağ tarafa sıktım o esnada oyun anlık olarak dondu ve merminin gidiş yolu gözüküyordu. Net şekilde attığım mermi düşmanımın kafasından uzak bir noktaya gittiği halde oyun bunu vurdu olarak varsayarak düşmanı HS ile öldürdü.
Bunun yanı sıra oyunun birden takılması ve tekrar kendine geldiğinde karakterin tek bir yönde kontrol edilemeyecek şekilde yürümeye devam etmesi. Oyun donuyor ve karakter en son hangi yöne gidiyorsa o yönde durmadan koşmaya devam ediyor ve bunu durduramıyorsunuz. 5-10 saniye boyunca karakteri hiçbir şekilde hareket ettiremiyorsunuz. Hele ki düşman geldiyse vay halinize.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda da belirttiğin duvar arkasındayken birden ölmek de var. Bu sorun oyun ilk çıktığında da vardı ve hala var. Oyunun en büyük sorunu benim gözümde budur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bıçaklama animasyonunun sürekli Bug'a girmesi dibindeki nesneye veya adama bıçak atamamak.

Bir de silahlar arası geçişte, ilgili silahın tuşu tıklandığı halde silah eline geliyor ve saliseler içinde tekrar kayboluyor. Örneğin elinde bıçak var ve sen AK-47'ye geçiyorsun. Animasyon başlıyor AK-47 ekranda beliriyor ve birden eline tekrar bıçak ışınlanıyor...
İşin özü, CS2 rank kasacak ve ciddi ciddi oturup zaman ayırılacak bir seviyede değil. Şimdilik oyunu bırakıyorum, düzelirse belki tekrar başlanabilir.

Sizin oyun içerisinde karşılaştığınız ilginç durumlar neler?

Oyunu bu halde çıkarmaları en büyük hataları zaten. Şahsen bir maç attım ve en az iki ay boyunca girmeyeceğim. Hatalar optimizasyon sorunları falan filan çok sıkıntısı var. Rezil durumda oyun.

Oyunu heyecanla indirdim ve açtım. Grafik ayarlarını CS:GO ile aynı şekilde yaptım ve oyun bildiğiniz Minecraft gibi gözüktü, her taraf piksel pikseldi kör oldum resmen. Ayrıca silah mekanikleri de iğrenç geldi. İki dakika sonra sildim ve Valorant indirdim, Valorant CS 2'ye bin basar (Şu anki haline).

Oyunu heyecanla indirdim ve açtım. Grafik ayarlarını CS:GO ile aynı şekilde yaptım ve oyun bildiğiniz Minecraft gibi gözüktü, her taraf piksel pikseldi kör oldum resmen. Ayrıca silah mekanikleri de iğrenç geldi. İki dakika sonra sildim ve Valorant indirdim, Valorant CS 2'ye bin basar (şu anki haline).
FidelityFX teknolojisini bilmiyorsanız oyun ne yapsın? FidelityFX ayarını devre dışı yapın düzelecektir o pixel olma sorunu

Yeni konular

Geri
Yukarı