CS2 smurf hesap VAC ban sebebi midir?

Okan_7

Yoctopat
6-7 aydır CS:GO girmiyordum yani CS2 güncellemesi bile yapmadım. Steam hesabımı bırakmak istedim zaten CS:GO seçkin ve 1 tane daha oyun vardı yani öyle çok bir şey yoktu hesapta, CS:GO'da çok az skin almıştım ve fazla değerli değildi, en önemli özellik seçkin olmasıydı.

Yeni Steam hesabı açmak istediğim için mevcut kullandığım Steam hesabımın silinmesi için Steam'e mesaj attım ve hallettiler ve o Steam hesabımı bıraktım. Peki ben şimdi yeni hesapla yeniden seçkin satın alınca bu 2. hesabım olacak yani smurf hesap mı olacak bu? Bu hesabımda yeni skinler almak istiyorum, CS2 çok güzel olmuş çünkü. Skin alırken haliyle yine adres falan aynı bilgileri gireceğim bir sıkıntı olmaz ve VAC ban yemem değil mi?

Olmaz bir şey merak etme, lafta yasak bütün oyunlarda smurf ve senin durumun smurfluk bir şey değil yeni hesap açmış olacaksın.

Hayır dostum, neden VAC ban yiyesin? VAC sadece hile yazılımlarını kullandığında verilen bir yasaklama türü. Valve her şeye VAC ban atmıyor yani.

Bu arada zaten seçkin hesabın varken silip neden tekrar yeni Steam hesabı oluşturuyorsun ki? Mantığını anlayamadım.

Hayır dostum, neden VAC ban yiyesin? VAC sadece hile yazılımlarını kullandığında verilen bir yasaklama türü. Valve her şeye VAC ban atmıyor yani.

Bu arada zaten seçkin hesabın varken silip neden tekrar yeni Steam hesabı oluşturuyorsun ki? Mantığını anlayamadım.
Hocam bazı arkadaşlardan dolayı ve bir de zaten ne zamandır kullanıcı ismimi değiştirmeyi düşünüyordum ama bu mümkün değilmiş sanırım, ben de en sonunda sildim hesabımı desteğe ulaşarak.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Hocam bazı arkadaşlardan dolayı ve bir de zaten ne zamandır kullanıcı ismimi değiştirmeyi düşünüyordum ama bu mümkün değilmiş sanırım, ben de en sonunda sildim hesabımı desteğe ulaşarak.

Yani bir tık israf gibi olmayacak mı? Baştan 400 TL verip seçkin alacaksınız.

Bu arada girerken kullandığınız kullanıcı adını sadece siz görüyorsunuz aslında, çok da önemli bir şey değil. Siz bilirsiniz yine de tabii.

Yani bir tık israf gibi olmayacak mı? Baştan 400 TL verip seçkin alacaksınız.

Bu arada girerken kullandığınız kullanıcı adını sadece siz görüyorsunuz aslında, çok da önemli bir şey değil. Siz bilirsiniz yine de tabii.
Aslında haklısınız ama işte olan oldu artık. Baştan bir üyelik açacağım inşallah. CS2 çok övülmüş bayağı heveslendim oynamak için, Youtube'da videolar çok güzel oyun deneyimi videoları.

Smurf dediğin şey, global elite seviyesinde bir oyuncunun silver ve nova seviyesinde olan oyuncuları trollemesidir. 2 hesabın olunca bir şey olmaz yani.

Geri
Yukarı