Cyberpunk 2077'ye yeni kamera açısı geldi mi?

dogan_orun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
taksimde simitçi.
Bu fiyata değer. Zam yemeden önce alınmalı.

YouTube'ta yeni bir kamera açısı vardı. Bir oyun demosu gördüm. Adam görerek oynadığın kamera açısı gelmiş mi?

Cyberpunk 2077 3. şahıs oynanamaz. Oynarsın ama... Neyse nedenini aşağı bırakıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığım mesaj aniden yok oldu az önce anlamadım ama, neyse bir daha yazayım.

Cyberpunk’a TPS kamera açısı firma tarafından eklenirse böyle duracağını düşünmüyorsunuz umarım?

Oyunda sadece FPS modu olduğundan dolayı TPS animasyonlarına kasmamışlar, çünkü ne ara sahnelerde gözüküyor ne de oynarken. Belki bir ihtimal yansımalarda hafiften gözükür ki gözüktüğü anlar çok az ve dikkat edilmeyecek kısımlar.
Eğer modla yapıldığında sadece kamerayı karakterin gözünden alıp sırtının arkasına çektiyse mod yapımcısı böyle gözükmesi normal. Kendi TPS animasyon kasmamıştır ama uğraştıysa da anca bu kadarı olur, koskoca CDPR böyle bir halde TPS kamera açısı getirmez tabi ki.
Oyunun genel olarak yapısının buna uygun olmadığını düşünüyorsanız, en başta TPS olacaktı oyun. Sonradan çevirdiler, yani uygun olmama durumu yok.
Örnek olarak Resident Evil Village oyununa bakabilirsiniz, normalde FPS olmasına rağmen sonradan TPS kamera açısı getirdi Capcom. Hiç de sırıtmıyor, gayet oynanıyor.

O mod hocam. Oyun FPS hala ve öyle kalacak gibi duruyor. Ben de TPS seçeneği olmasını isterdim şahsen. Neticede güzel bir karakter oluşturuyoruz görsem iyi olurdu biraz.

Attığım mesaj aniden yok oldu az önce anlamadım ama, neyse bir daha yazayım.

Cyberpunk'a TPS kamera açısı firma tarafından eklenirse böyle duracağını düşünmüyorsunuz umarım?

Oyunda sadece FPS modu olduğundan dolayı TPS animasyonlarına kasmamışlar, çünkü ne ara sahnelerde gözüküyor ne de oynarken. Belki bir ihtimal yansımalarda hafiften gözükür ki gözüktüğü anlar çok az ve dikkat edilmeyecek kısımlar.
Eğer modla yapıldığında sadece kamerayı karakterin gözünden alıp sırtının arkasına çektiyse mod yapımcısı böyle gözükmesi normal. Kendi TPS animasyon kasmamıştır ama uğraştıysa da anca bu kadarı olur, koskoca CDPR böyle bir halde TPS kamera açısı getirmez tabii ki.
Oyunun genel olarak yapısının buna uygun olmadığını düşünüyorsanız, en başta TPS olacaktı oyun. Sonradan çevirdiler, yani uygun olmama durumu yok.
Örnek olarak Resident Evil Village oyununa bakabilirsiniz, normalde FPS olmasına rağmen sonradan TPS kamera açısı getirdi Capcom. Hiç de sırıtmıyor, gayet oynanıyor.

Ben şu anki durumdan bahsettim. Getirip getirmemesi umurumda değil ben halihazırda oynayıp bitirmişken. Sırf TPS getirdiler diye aynı yavan hikayeyi tekrar oynayacak değilim. Getireceklerini de sanmıyorum zaten. Adamların 2 senedir yaptığı tek şey bug fix, bir tane de DLC getirecekler o kadar. Sen şimdi bu adamlardan TPS getirmelerini mi bekliyorsun? Başta TPS planlanmıştı demişsin planlama zaten oyunun başıdır. FPS olmasına karar vermişler ve oyunu onun üzerine kurmuşlar zaten. Bu saatten sonra tekrardan 250 farklı oyun hatasını tetikleyecek bir kamera modunu getirirler mi sanıyorsun? Çoktan yeni oyun üzerinde çalışmaya başladılar bile. Ayrıca daha demin ne kadar berbat olursa olsun TPS modunu oynarım diyen sen değil miydin? Git mod kur oyna o zaman adamları ne yoruyorsun?

Geri
Yukarı