DDR2 anakarta DDR3 ekran kartı takmak

Egemen Aras

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO aldım açamadım. Shader 3 istedi yapamadı. Ekran kartı alacağım. 128 bit alcam. DDR2 anakart var ama DDR3 taksam bir şey olur mu?

Bir de yeni ekran kartı alsam CS:GO açabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz nedir? CS:GO'nun açılmama sebebi ekran kartı olmayabilir. Anakartın desteklemiş olduğu bellekle ekran kartı belleğinin ilgisi yok. RAM'lerle ilgisi var. Yani takabilirisniz.

Takıp takmamakla ilgili sorunuzun cevabı takabilirsiniz. Yalnız sisteminizi bilmediğimiz için darboğaz oluşabilir. Ekran kartını almadan önce sisteminizi yazınız.

Sisteminiz nedir? CS:GO'nun açılmama sebebi ekran kartı olmayabilir. Anakartın desteklemiş olduğu bellekle ekran kartı belleğinin ilgisi yok. RAM'lerle ilgisi var. Yani takabilirisniz.

Takıp takmamakla ilgili sorunuzun cevabı takabilirsiniz. Yalnız sisteminizi bilmediğimiz için darboğaz oluşabilir. Ekran kartını almadan önce sisteminizi yazınız.
Çok kötü zaten 1 aya yeni toplayaağım. 1.5 RAM, Intel Dual Core 2.20 GHz. Çok kötü biliyorum ama şimdilik alacağım.

Aldım CS:GO'yu açtım Shader 3 desteklemiyor PC dedi. Ben yeni 1 GB'lık alsam açabilir miyim?

Bana cs go oynarken sıkıntı çıkartmayacak bir oyuncu mouse önerir misin? 120 TL.

Öncelikle ekran kartı için DDR değil de GDDR kullanılmakta. GDDR2 slotunun verebildiği güç çoğu ekran kartına yetip de arttığı için GDDR3 ekran kartları, GDDR2 anakartlarda kullanılabilir.
Bu arada bir ban yaklaşıyor. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı