DeathAdder V2 el ağrısı yapıyor

Rickg

Centipat
Daha fazla  
Hocam konu başlığı uzun olmasın ondan dolayı böyle bir başlık koydum ki yanlışta değil. Elime göre büyük bir mouse tercih etmişim, ilk zamanlar sıkıntı olmadı. Şimdi deli gibi elimi ağrıtıyor. Kavrayamıyorum, aşırı sıkıntı yaşıyorum. İade süresi de geçti. Biraz tuzlu bir fiyata da aldım. Ne yapacağımı bilmiyorum, nerede satabilirim? Alternatif olarak ucuz mouse nasıl alabilirim? 15-16 cm elim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ellere yanlış bir tercih yapmışsınız maalesef.
İade sürecinde de bir konu açmıştım , herkes ileride alışacağımı vs. söylemişti. Ben de iade etmedim.

O ellere yanlış bir tercih yapmışsınız maalesef.
HyperX Pulsefire Haste aldım. Kullandığım mouse a göre küçük ve hafif bir mouse. Sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Hocam konu başlığı uzun olmasın ondan dolayı böyle bir başlık koydum ki yanlışta değil. Elime göre büyük bir mouse tercih etmişim, ilk zamanlar sıkıntı olmadı. Şimdi deli gibi elimi ağrıtıyor. Kavrayamıyorum, aşırı sıkıntı yaşıyorum. İade süresi de geçti. Biraz tuzlu bir fiyata da aldım. Ne yapacağımı bilmiyorum, nerede satabilirim? Alternatif olarak ucuz mouse nasıl alabilirim? 15-16 cm elim var.

Ağrıyı hafifletme in tek yolu sensitivi biraz attırmalısın

Yeni konular

Geri
Yukarı