Çözüldü DeathAdder V2 Pro USB dongle nasıl kullanılıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda Lyniven

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba dostlarım, 1 ay önce aldığım Razer DeathAdder V2 Pro da çıkan 2 adet cihaz vardı evet birincisi usb dongle 2.4 wireless ve ikincisi dongle'ın adaptörü internette kullanımına baktım fakat nasıl kullanıldığını anlayamadım. Hyperspeed özelliğinden yararlanmak istediğimden dolayı araştırmalara girmiştim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
HyperSpeed özelliğini 2.4 GHz kablosuz bağlantıyı tanımlamak için kullanıyor Razer, kasaya USB dongleı takmak yeterli oluyor 2.4 GHz için.

Yanında gelen aparat ise menzil artırıcı. Örneğin kasa masa altındaysa bağlantı gidip gelebiliyor bazen, o aparatı farenize yakın yere yerleştirirseniz bu sorun ortadan kalkıyor. Halihazırda bağlantıyla ilgili bir sorununuz yoksa kullanmaya pek de gerek yok.
HyperSpeed özelliğini 2.4 GHz kablosuz bağlantıyı tanımlamak için kullanıyor Razer, kasaya USB dongleı takmak yeterli oluyor 2.4 GHz için.

Yanında gelen aparat ise menzil artırıcı. Örneğin kasa masa altındaysa bağlantı gidip gelebiliyor bazen, o aparatı farenize yakın yere yerleştirirseniz bu sorun ortadan kalkıyor. Halihazırda bağlantıyla ilgili bir sorununuz yoksa kullanmaya pek de gerek yok.

Çözüm

Teşekkür ederim aydınlattığınız için😁

Yeni konular

Geri
Yukarı