Delux M700BU VS Corsair Sabre Pro

H2002D aldım arkadaşımda vardı mikrofonu falan güzeldi YouTube için yeterliydi YouTube kanalı açacağımdan onu aldım.
Nasıl sizce? Aynısını almayı düşünüyorum. Mikrofonu kaliteli mi? Karşı taraf iyi duyuyor mu? Gamepower Fujin mevcut onu satıp buna geçmek istiyorum. Hem elimde biraz da para artacak.

Nasıl sizce? Aynısını almayı düşünüyorum. Mikrofonu kaliteli mi? Karşı taraf iyi duyuyor mu? Gamepower fujin mevcut onu satıp buna geçmek istiyorum. Hem elimde biraz da para artacak.

Mikrofonu güzeldi gayet yeterli ama uyarayım 14.saaten sonra kulağımı az da olsa ağrıttı arkadaşıma gidip sığır gibi gece 12'ye kadar oturunca fark ettim ama alınabilir ses karşıya gayet iyi gidiyor tavsiye ederim.

Mikrofonu güzeldi gayet yeterli ama uyarayım 14.saaten sonra kulağımı az da olsa ağrıttı arkadaşıma gidip sığır gibi gece 12'ye kadar oturunca fark ettim ama alınabilir ses karşıya gayet iyi gidiyor tavsiye ederim.
Peki kulaklık ayarı sayesinde kafaya tam oturmasını ayarlayabiliyor musunuz? Çünkü çoğu kulaklık kafama oturmuyor. Bunda kulaklığın boyut ayarı olduğu için de tercih etmek istiyorum.

Tamamdır. Teşekkürler. Yakın zamanda konu açmayı düşünüyorum bu kulaklık hakkında. Sizi etiketlesem sakınca olmaz değil mi?

Bir şey olmaz etiketleyebilirsiniz.
Şekli hakkında ise şu videodan anlayabilir siniz sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl sizce? Aynısını almayı düşünüyorum. Mikrofonu kaliteli mi? Karşı taraf iyi duyuyor mu? Gamepower Fujin mevcut onu satıp buna geçmek istiyorum. Hem elimde biraz da para artacak.
Hocam ben de iki mouse arasında kaldım. Hangisini aldınız? Bir de ben de bu kulaklıktan sipariş verdim. Siz aldınız mı?

Geri
Yukarı