Direksiyon sınavı için taktikler

pilotds

Decapat
Daha fazla  
Haftaya sınavım var ve içimde kalacakmışım gibi bir his var. Ani fren, L park, pararel park ve yokuşta durmayı yapabiliyorum ama bu 1,5 haftalık sürede hoca habire ayağını debriyajdan hızlı çekiyorsun araba kendini ileri atıyor, kalmana sebep olabilir diyor. Herhangi bir şekilde parklardan vb. korkmuyorum ama heyecanıma yenik düşebilirim. Stresi bitiriyor insanı.

Yolda her gün tonla affedersiniz andaval görüyorum. Bu yüzden sınavda kimseyi bırakmadıklarını düşünüyorum. Sizde geçersiniz yani. Size lafım yok yanlış anlaşılmasın.

Cumartesi sınavım var kendi arabamızla turluyorum şehirde polisin çok olmadığı yerlerde.

Benim de perşembe 2 cuma da son 1 dersim kaldı. Ekstra ders 800 lira umarım tekte geçerim. Ben bir de annemle yazıldım o otomatiğe yazıldı. O da kalırsa babam kalp krizi geçirebilir :D

GEÇTİM :D

Son düzenleme:
Benim de perşembe 2 cuma da son 1 dersim kaldı. Ekstra ders 800 lira umarım tekte geçerim. Ben bir de annemle yazıldım o otomatiğe yazıldı. O da kalırsa babam kalp krizi geçirebilir :D

Geçtim :D

Bende bugün geçtim o kadar strese korkuya gerek yokmuş çok rahat geçti yanımda ki komisyonda çok iyiydi rotayı falan Full hatırlattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı