Dirt 3 GFWL save sorunu ?

yidar

Hectopat
Dirt3'de save sorunu varmış. Games for windows live bağlanmıyormuş. Bir arkadaşım ne yaptıysam yapamadım diyor. Acaba çözümü nedir? Oyunu aldım. 6 dolar olan paketten ama daha kurmadım. Ona göre kurmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sorumu dün sormadım. Ne kadar dikkatli okuduğunuz belli ki 3 dakika sonra cevap bekliyorsunuz diyorsun. Ayrıca oyun orjinal korsan asla oynamıyor bende oynamıyorum. Saygılarımla.

Bu arada korsan olsa derim saklamam. Orjinal oyun kullanıyorum sizi inandırmak zorunda değilim ama ikna olmanız için steam profil resmini çekip ekleyebilirim.

Oyunun Steam sürümü GFWL'ı kaldırdı. O yüzden güncelleme vs sorunu yok.

Merhaba,

Steam'den bugün aldım oyunu. Virtua Tenis 4 ve Dirt 3 GFWL istiyor ve Win 8.1 64 bit kullanıyorum ve GFWL sorunu yüzünden oyunlar çalışmadı param boşa gitti. Çok araştırma yaptım ama sorunu çözemedim. Steam versiyonunda GFWL kalktı diye biliyordum her iki oyunda da...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı