Dishonored: Death of the Outsider %100 Türkçe Yama

Linkler çalışmıyor elinde olan var mı Steam için?

Keyifli oyunlar. İçerisinde drive linki mevcut basarak indirebilirsiniz.
1659452925008.png

Açılan site üzerinde Dosya: yazan dosyayı açabilirsiniz.

1659452960272.png

Merhaba DarK'den indirdim bende ama dosyayı kurmuyor Epic Games'den oyun yardım edin lütfen internet olduğu halde bu hatayı veriyor silip yüklüyorum düzelmiyor.

Keyifli oyunlar. İçerisinde drive linki mevcut basarak indirebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1472035

Açılan site üzerinde Dosya: yazan dosyayı açabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1472037
Sorumu cevaplayabilirmisin rica etsem

Dosya Ekleri

• IMG_20230326_011206.jpg
    IMG_20230326_011206.jpg
    151,5 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Merhaba DarK'den indirdim bende ama dosyayı kurmuyor Epic Games'den oyun yardım edin lütfen internet olduğu halde bu hatayı veriyor silip yüklüyorum düzelmiyor.

Merhabalar, Outsider One gelişmiş yama programı hazırladığı için bazı dosyalar karışmış olabilir kendisine yazdım cevap bekliyorum.

Merhabalar, kendisi ile iletişime geçtim. Uygulamayı düzenlemiş en baştan siteden indirip kurabileceğin söyledi.

Son düzenleme:
Merhaba, Outsider One gelişmiş yama programı hazırladığı için bazı dosyalar karışmış olabilir kendisine yazdım cevap bekliyorum.

Merhaba, kendisi ile iletişime geçtim. Uygulamayı düzenlemiş en baştan siteden indirip kurabileceğin söyledi.

İlgini için teşekkür ederim sorun çözüldü

Merhabalar, Outsider One gelişmiş yama programı hazırladığı için bazı dosyalar karışmış olabilir kendisine yazdım cevap bekliyorum.

Merhabalar, kendisi ile iletişime geçtim. Uygulamayı düzenlemiş en baştan siteden indirip kurabileceğin söyledi.
Düzeltiyorum oyuna geçtim herşey Türkçe ancak karakter konuşmaların full ingilizce bir hata oldu sanirim

Bir bakabilirmisiniz

Merhaba, Outsider One gelişmiş yama programı hazırladığı için bazı dosyalar karışmış olabilir kendisine yazdım cevap bekliyorum.

Merhaba, kendisi ile iletişime geçtim. Uygulamayı düzenlemiş en baştan siteden indirip kurabileceğin söyledi.

Bakabildinizmi acaba

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı