Steam Disk okuma hatası ve disk yazma hatası

Overlordvr

Femtopat
Daha fazla  
Steam'de disk okuma ve disk yazma hatası alıyorum. Hard disk kullanıyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    111 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de disk okuma ve disk yazma hatası alıyorum. Hard disk kullanıyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?

1. Steam'ı kapatıp yönetici olarak açın.

2. eğer 1. yöntem yaramazsa Steam > ayarlar > indirilenler > indirme önbelleğini temizle yapabilirsiniz

3. steamapps / common kısmında gereksiz 0 KB gibi boyutları olan dosyaları silin.

Bende de bazen oluyor ben şu şekilde çözmüştüm (sorumluluk sizde bazıları oyunun tamamen yeniden indirildiğini söylüyor bunu yapınca) Steam nereye kuruluysa orayı açın Steam klasörünü açın oradan steamapps klasörüne gelin internetten Steam'in sitesinden oyuna gelin.

1681509670418.png

Buradaki ID'ye bakın ve appmanifest_(oyununidsi) masaüstüne atın ve steamapps klasörünü yenileyin (F5) (sağ tık yenile) sonra Steam'den indire basın baştan indirmeye çalışırsa o masaüstüne attığınız dosyayı geri sürükleyin aynı yere. (sadece 10 GB falan indiriyorsa sürüklemeyin çünkü eksik indirilmiş oluyor bende de aynı sorun olmuştu 30 GB oyunun 7'sini geri indirdi.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı