Dizi veya film önerisi

Ve Zach Galifianakis demişken muhtemelen izlemişsinizdir ama The Hangover serisini izlemediyseniz çok şey kaçırmışsınızdır bence. Sirayla hepsini (3 tane var) izleyin ama Netflix'te şu anda yok başka bir şekilde bulabilirseniz izleyin mutlaka.
Onada bakacağım mutlaka

Komedi sevdiğinize göre Red Notice bakabilirsiniz daha yeni bitirdim ve şahsen benim hoşuma gitti.
Listeme aldım hocam teşekkür ederim

Bu arada yabancı komedi konusundaki problem şu, özellikle stand up türünde çok karşılaşırız, bir şeyin komik olması için öncelikle anlamamız gerekir. Kültüre özel veya başka bir ülkenin gündemine özel bir espri yapıldığında bunu anlamamız zor olur, ama işlenen konu herkesi ilgilendiren genel konulardan ise o tür komediler evrenseldir.

Bu arada yabancı komedi konusundaki problem şu, özellikle stand up türünde çok karşılaşırız, bir şeyin komik olması için öncelikle anlamamız gerekir. Kültüre özel veya başka bir ülkenin gündemine özel bir espri yapıldığında bunu anlamamız zor olur, ama işlenen konu herkesi ilgilendiren genel konulardan ise o tür komediler evrenseldir.
Suanda breaking bad izliyorum 4. Sezondayım iyiki başlamışım izlediğim en güzel dizi konumunda şu anda.

Geri
Yukarı