Doğuya YHT gelecek mi?

Ilgaz Bey

Hectopat
Daha fazla  
THY reklamlarda Messi'ler, kobe'leri oynatıyor, kaplan taşıyor iyi reklam yapıyor. Ama ben kendi ülkemde 1 kere bile faydalanamadım, bu lanet firma THY ile övünenleri görünce sinirim bozuluyor. şimdi yine bilet fiyatlarına bakıyorum uygun bir tarihte alayım diye ama yer yok çünkü uçak az ve olanda 700 lira(git gel 1500 küsür TL).

Doğu hattına yüksek hızlı tren gelecek dediler ama, 5 yıl oldu daha ray döşeyen yok. 150 TL değil 250 TL vereyim hiç sorun olmaz, içinde mutfak, lavabo her şey var. Terminallerden ve fahiş fiyatlı kazık restoranlardan, ve soğuk havadan kurtulmak için her şeye değer. Benim ödediğim vergiyi batıdaki ödemiyor ama hiçbir imkana sahip değilim. Bizden alıp Konya'ya yapıyorlar, Türklerin hasret kaldığı bütün teknolojiyi araplar kullanıyor. Ya arkadaş yapsana, bedava'da değil para veriyoruz ve para kazanıyorsun niye yapmıyorsun. İçimde biriken bu sorunu yazmak istedim belki bu işte olan birileri vardır ve bilgi verir. Elimden geldiği kadar kısa yazmaya çalıştım ama ufak bir düşünceyi bile yazınca roman oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı