Dokunmatik çalışmayan iPhone 6'dan Android telefona veri aktarımı olur mu?

Dino Ortolani

Hectopat
Öncelikle selam ben iPhone 6 kullanıyorum telefonumub daha önce birkaç kez ekranı darbe almıştı.

Ve dün ekran bir anda gitti telefonun içine giremiyorum ekran değiştirmeye 700 lira para istediler bu da bize gereksiz pahalı geldi.

O yüzden babam da daha önce iş için kullandığı bir tane Android telefonu var dı o da akıllı telefon neyse işte ben de bu iPhone 6'daki notlar ve müzikler dahil o telefona atmak istiyorum.

Böyle bir şey yapabilir miyim ya da yaptırayım mı telefoncuya falan.

Öncelikle selam ben iPhone 6 kullanıyorum telefonumub daha önce birkaç kez ekranı darbe almıştı.

Ve dün ekran bir anda gitti telefonun içine giremiyorum ekran değiştirmeye 700 lira para istediler bu da bize gereksiz pahalı geldi.

O yüzden babam da daha önce iş için kullandığı bir tane Android telefonu var dı o da akıllı telefon neyse işte ben de bu iPhone 6'daki notlar ve müzikler dahil o telefona atmak istiyorum.

Böyle bir şey yapabilir miyim ya da yaptırayım mı telefoncuya falan.
Knk icloud da ayar yapmadıysan ve fotoğraflardada yedekleme sürekli yapılıyosa iclouddan fotorğraf ve rehber gibi bir sürü veriyi alırsın ama mesela fotoğraflarda icloudun 5 gb nı geçip ekstra iclouda yüklemeden kullandıysan telefona çok zor. pc ye bağlasan saten onay istiyor telefondan bilmiyorum çok zor.

iCloud da olan dosyaları indirirsin pc ye ama telefondaki dosyalar için serviste geçici ekran taktırıp aktarım yaptırabilirsin.

iCloud da olan dosyaları indirirsin PC'ye ama telefondaki dosyalar için serviste geçici ekran taktırıp aktarım yaptırabilirsin.

Geçici ekran taktırmayı herhangi bir telefoncu da yapar mı yoksa iPhone servisine mi vereyim.

Yok zaten gerekli olan her şeyi iCloud depolar sadece ona iCloud depolama alanını aşmamış olması lazım.

Nasıl yapacağım peki bunu iPhone telefon hiçbir şekilde dokununca tepki vermiyor sadece yan tuş ve Home tuşu çalışıyor.

Geçici ekran taktırmayı herhangi bir telefoncu da yapar mı yoksa iPhone servisine mi vereyim.

Nasıl yapacağım peki bunu iPhone telefon hiçbir şekilde dokununca tepki vermiyor sadece yan tuş ve Home tuşu çalışıyor.
Başka bir cihaz üzerinden icloud yazıp apple ın resmi sitesinden girerseniz size fotoğraf dahil herşeyinize erişim hakkı tanır.

Geri
Yukarı