Dolap'tan ekran kartı satmak mantıklı mı?

Dolap'a hiç ilan koyma. Ciddi söylüyorum çok üçkâğıtçı var orada. Pahalı ekran kartları elden satılır. Adam alır, içinden parça değiştirir ve iade eder. Sen de paşa paşa alırsın çünkü genelde alıcı taraftarı olur bu tip siteler. En sağlıklısı elden satmak. GT gibi ucuz ekran kartlarıysa onlarda mesele çıkmaz.

Dolap'a hiç ilan koyma. Ciddi söylüyorum çok üçkâğıtçı var orada. Pahalı ekran kartları elden satılır. Adam alır, içinden parça değiştirir ve iade eder. Sen de paşa paşa alırsın çünkü genelde alıcı taraftarı olur bu tip siteler. En sağlıklısı elden satmak. GT gibi ucuz ekran kartlarıysa onlarda mesele çıkmaz.

Riskli böyle pahalı ürünlerde tavsiye etmiyorum. Önceliğin elden teslim ya da havale sonrası kargo olsun. İlla satacaksan çalıştığını teyit ederek paketleyip kargoya verene kadar video kaydı at. Dolap'tan ziyade Sahibinden GeT öneririm orada daha az dolandırıcı ve ciddi alıcı oluyor.

RX6500 satıyorum iade kabul ediyormusnuz diye soruş sonra da sparış geçmiş dediğim gibi burada elden verme ihtimalim yok küçük bir yer başka nasıl satabilirim bir öneriniz var mı?

Riskli, hatta sarı siteden param güvende ile satmakta riskli. Satacaksanız elden teslim satabileceğiniz müşteriye satın, sizde alıcıda mağdur olmazsınız. Beraber test yapılır ve satılır. Ben en son masa üstü bilgisayarımı öyle sattım. Tabi bizim şansımız İstanbul'da yaşamak. Müşteri bulma olasılığımız yüksek, küçük yerlerde sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı