Driver San Francisco nereden indirilebilir?

19. kuralın 2. istisnasına göre konuya yardımcı olmanızda herhangi bir sorun bulunmamakta.

Çok detaylı bir şekilde araştırdım ve sonucunda durum şu:
Oyun tamamen Windows ve diğer oyun platformlarından kaldırıldı. Güncel olarak oyunu resmi şekilde elde etmenin tek yolu Amerika'dan 2. el Xbox 360 oyun CD'si olarak almak fakat hem dolar bazında satılıyor ve artık antika gibi bir şey olduğundan herkes aldığı fiyattan neredeyse iki üç kat fazlaya satıyorlar.

Windows'ta oynayabilmek için tek seçenek oyunun ilk çıktığı yıllarda yapılan korsan yamalar. Sizce nereden indireyim? Nereye güvenmeliyim?

19. kuralın 2. istisnasına göre konuya yardımcı olmanızda herhangi bir sorun bulunmamakta.

Çok detaylı bir şekilde araştırdım ve sonucunda durum şu:
Oyun tamamen Windows ve diğer oyun platformlarından kaldırdı. Güncel olarak oyunu resmi şekilde elde etmenin tek yolu Amerika'dan 2. el Xbox 360 oyun CD'si olarak almak fakat hem dolar bazında satılıyor ve artık antika gibi bir şey olduğundan herkes aldığı fiyattan neredeyse iki üç kat fazlaya satıyorlar.

Windows'ta oynayabilmek için tek seçenek oyunun ilk çıktığı yıllarda yapılan korsan yamalar. Sizce nereden indireyim? Nereye güvenmeliyim?
Satılmayan oyunu korsan indirirsen teknik destek veriliyor ancak oyunu nasıl indireceğinle ilgili yardımcı olamayız. Virüs bulaşır PC'nize bir şey olur sorumluluk alamayız. Korsan indirme linki bırakamıyoruz bundan dolayı.

Satılmayan oyuna korsan indirirsen teknik destek veriliyor ancak oyunu nasıl indireceğinle ilgili yardımcı olamayız. Virüs bulaşır PC'nize bir şey olur sorumluluk alamayız. Korsan indirme linki bırakamıyoruz bundan dolayı.
Buradan paylaşılan linklerden cihazıma virüs bulaşırsa karşı tarafa sorumluluk yükleyemeyeceğimi biliyorum. Sadece korsan oyunlarla uğraşanlardan tavsiye almak istedim nereden indirebileceğim konusunda.

Korsan site ismi ve linki vermeyi sevmesem de oyunindir.vip bakabilirsiniz.
@EsrarengizKahraman bu arkadaşin dediği siteye bakabilirsiniz. Aşağidaki linklere bakın. Hemen en üstteki linkten indirmeyin. Yeşil renkli linklere tıklamayın. Aşağıda siyah olan linklerden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaları da taramayı unutmayın. İyi oyunlar.

Birkaç ay kadar önce Xbox One X cihazımda oynayabilmek için Letgo üzerinden Xbox 360 CD'sini 40₺'ye almıştım. Backwards destekli bir oyun olduğundan yeni nesil konsollarda da oynanabiliyor. Eğer konsolunuz varsa bu şekilde halledebilirsiniz. PC tarafında nasıl elde ediliyor maalesef bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı