DSLR fotoğraf makinesi en hızlı nerede satılır?

Grafien

Femtopat
Daha fazla  
Sarı site ve kırmızı site gibi yerlere koydum fakat dönüş almam çok az 2 kişi yazmıştır onlarda ölü fiyatına istiyor. 5000 shutterli Canon 600D kameram var gözüm gibi bakmışımdır fakat kullanmıyorum artık. Normalde bu özelliklere 8.500 9.500 fiyat giriyorlar ben hızlı satılması için 7.500 dedim ama ona rağmen dönüş çok az 2. el fotoğraf makinesi alan yerlerde 3.500 teklif ediyor ben 5.000 TL'ye almıştım bedavaya gitmesini istemiyorum sonuçta oda alıp bu fiyatlara satacak. Ne önerirsiniz ne yapmam gerek beklemek mi yoksa umudu kaybetmek mi?

Belirli bir fiyatın altında satmayı düşünmüyorsanız hızlı satmanın bir yolu yok maalesef. Piyasası kısıtlı olan bir ürün grubu maalesef. Eğer paraya çok ihtiyacınız varsa aldığınız fiyata koyun, satılmazsa da yapabilecek bir şey yok.

Kimse 13 yıl oncesinin kamerasina o fiyatlari vermez bence, bende uzun suredir sari sitede falan nikon d3100 kovalıyordum herkes 5kdan başlıyor ama en sonunda birisiyle lensiyle beraber 2400e anlaşıp aldım, degeri o mu tartisilir ama devir tasarruf ve pazarlık devri maalesef, ben dahil herkes ölü kovaladık ve kovalıyoruz

Kimse 13 yıl oncesinin kamerasina o fiyatlari vermez bence, bende uzun suredir sari sitede falan Nikon D3100 kovalıyordum herkes 5kdan başlıyor ama en sonunda birisiyle lensiyle beraber 2400e anlaşıp aldım, degeri o mu tartisilir ama devir tasarruf ve pazarlık devri maalesef, ben dahil herkes ölü kovaladık ve kovalıyoruz.

13 yıl önceki araba misali bunlardada maalesef bu piyasa var hocam, arabadaki kilometre, değerini gösterirse bunlardada shutter durumu var. 100.000 km eski bir Mercedes, hurdadır 10.000 km eski bir Mercedes, koleksiyon. Tabii ki arada tertemiz bir makineyi elden çıkarmak için ucuza satmak istiyebilir fakat istisnalar kaideyi bozmaz, kimsenin eskiden aldığı paranın altına satmak istemez. Bunu da keşke biz sen düzenlesek hocam piyasa neyse o olmuş durumda şu an her şey ki ben bile şu anda iPad alırken indirme derdineyim ama maalesef 9. nesil bile eski olmasına rağmen uçuk fiyatlarda yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı