Çözüldü DualSense ile Epic Games oyunlarını oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Mhmtcanks

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen günlerde DualSense'yi bilgisayarda kullanabileceğimi öğrendim ve aldım. Steam oyunlarda sıkıntısız oynayabiliyorum fakat Epic Games veya Origin oyunlarını oynayamıyorum. DualSense ile bunun için bir uygulama var mı veya DS4 uygulamasını indirirsem DualSense'yi bağlayabilir miyim?

Çözüm
DS4 olmayabilir. Epic Games'i Steam'den açıp deneyin. Steam'e de eklenebiliyor. Yapanlar var.

Sanırım hallettim. DS4 uygulaması hem Xbox hem de DualSense için yapılandırılmış indirip gerekli driverlerıyla birlikte adımları izlerseniz olacaktır buradan bilmeyen yapamayan arkadaşlara da çözüm olur.
DS4 olmayabilir. Epic Games'i Steam'den açıp deneyin. Steam'e de eklenebiliyor. Yapanlar var.

Sanırım hallettim. DS4 uygulaması hem Xbox hem de DualSense için yapılandırılmış indirip gerekli driverlerıyla birlikte adımları izlerseniz olacaktır buradan bilmeyen yapamayan arkadaşlara da çözüm olur.

Çözüm

Hocam iyi günler bende Game Pass oyunlarını oynamak istiyorum DualSense ile DS4 Windows programını mı indirip kurdunuz ve kablosuz bir şekilde mi oynuyorsunuz şu an?

Geri
Yukarı