DualSense PC'ye nasıl bağlanır?

pekiburak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Elimde iki tane orijinal DualSense var. Bunu bilgisayara bağlamak için Steam üzerinden DualSenseX uygulamasını satın aldım. Ancak sadece birinin ayarlarını yapabiliyorum. İkinci kolu göremiyorum. Uygulamaya aynı anda iki kol tanıtılamıyor mu? Yardımcı olur musunuz?

Şimdilik üstteki arkadaşın attığını kullanın nasıl kullanılıyor çok bilmiyorum ama oluyor. DSX v3 sürümü çıktığında birden fazla kol desteği olacak.

Son düzenleme:
Hocam İnternet'e var mi nasıl kullanıldığını ? Bir de ds4 olarak mı işaretlemem gerekiyor yoksa xbox kolu mu ?
Oyun görüyorsa Dualshock görmezse Xbox kolu olarak işaretleyin. Bu video işinizi görür galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun görüyorsa Dualshock görmezse Xbox kolu olarak işaretleyin. Bu video işinizi görür galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görünüyor mu emin değilim hocam. Ama bluetooth ile bağlı olduğu halde hala uygulama görmüyor.

Kralsınız paşasınız çok teşekkür ediyorum hocalarım sayenizde halloldu 🙏🏻

Dosya Ekleri

• 20230421_023338.jpg
    20230421_023338.jpg
    170,2 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Geri
Yukarı