Dün Akşam Hava Coştu

Beter olun. Dilimizde tüy bitti. Betonla bir yere varılmaz diye. Ama ihanete devam... Sırada Karadeniz var.

Erdoğan: İstanbul'a ihanet ettik, ben de bundan sorumluyum Bursa'da çok farklı değil. Rezalet bir trafik her yer beton. Ama bunu siz istediniz.

Bursa Seçim Sonuçları - 24 Haziran 2018 Genel Seçimleri
Karadeniz'de illerin iç kesimlerine kadar girdiler zaten. Her 2 senede bir Trabzon'a gider gelirim şehir şuan tamamen Arapların istilası altında. Bundan 10 sene önce Uzungöl; etrafında sayılı fakat kaliteli restoran, otel ve 1 tane de cami bulunan doğal bir göldü. İçine girdiğimiz oluyordu şuan git bak adım atılacak yer yok. Esnaf harici Türk göremedim tertemiz gölün etrafını kapatmışlar deniz bisikleti koymuşlar parayla giriliyor. Göl bok içinde. Doğallık kalmamış Türkiye'de en sevdiğim yer ne hale gelmiş iğrendim. Bir daha da gitmem oraya. Araplar her yere ev dikmiş tüm otelleri tutmuş. Ben böyle bir millet görmedim nereden de gider bulursun Trabzon'daki bir yeri. O kadar yer var dünyada adamlar işi biliyor. Şuan şehir kısımlar maalesef betonlaştı iyice iç kısımlarda bir kırsal yerler var. Dernekpazarı tarafında ikamet ediyoruz 1 tane Arap keza bir görse ilçenin bittiğinin resmidir. Gerçi o kadar ilerleyemezler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı