Duolingo'dan İngilizce öğrenilir mi?

568832

Centipat
50 günlük serim var ve 8. Unitedeyim, sonuna kadar bitirirsem herhangi bir ilerleme olur mu? Şu an pek ilerlemiyormusum gibi hissediyorum.

Ben özel ders tavsiye öneririm. 6 ay içerisinde CS:GO'daki Ruslar ile kavga edebilecek duruma geldim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
50 günlük serim var ve 8. unitedeyim, sonuna kadar bitirirsem herhangi bir ilerleme olur mu? Şu an pek ilerlemiyormusum gibi hissediyorum.

Hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım etkisinin olduğunu söylemişilerdi, kullanırsanız belki işinize yarar hocam.

Az çok katkısı olacaktır ancak oturup grammeri öğrenmediğiniz ve konuşmaya çalışmadığınız sürece hiçbirilerleme kaydedemezsiniz.

Duolingo sadece güzel bir başlangıç yaptırır. Temelleri öğrenmeni sağlar. Ama tek başına yeterli değil. Soru cevap kısmını mutlaka oku ve internetten araştırarak destekle. Biraz ilerlediğinde daha iyi kaynaklar bulman gerekecektir.

İngilizceyi sadece kaynaklardan öğrenemezsiniz hocam, dinleme konuşma yazma ve okuma kuralıyla öğrenmeniz daha sağlıklı olur. Ha Duolingo faydalı mıdır? Az çok faydasını görürsünüz elbette.

Yeni konular

Geri
Yukarı