Dying Light 2 açılmıyor

oyunu yükledim fakat oyun açılıyor dylight light 2 nini dikdörtgen bir biçimde yazsı çıkıyor sonra oyun kapanıp epic games açılıyor ben laptop kullanıyorum yüklerken pc yi kapamıştım sonra devam et dedim acaba ondan kaynaklımı
Alakası yok dosyalardan biri eksik yüklenmiş olabilir dosyaları doğrulamayı dene.

Olabilir ilk defa duyuyorum. Epic Games oyun dosyalarını doğrula seçeneği varsa kontrol edin.

1672681114465.png

Epic Games uygulaması güncel değilse güncelleyin. Belgelerim de dying light 2 ile ilgili klasör varsa silin.

Eğer doğrulamak sorunu çözmez ise, Oyunu kaldırıp Epic Games klasöründe ki fazla dosyaları da silip tekrar kurmanız gerekebilir.

Yüklenirken eksik dosya indirilmiş ya da dosyalar bozulmuş olabilir tekrar aralıksız yüklemeyi denemenizi öneririm.
teşekürler deneyeceğim

Olabilir ilk defa duyuyorum. Epic Games oyun dosyalarını doğrula seçeneği varsa kontrol edin.

Eki Görüntüle 1621202

Epic Games uygulaması güncel değilse güncelleyin. Belgelerim de dying light 2 ile ilgili klasör varsa silin.

Eğer doğrulamak sorunu çözmez ise, Oyunu kaldırıp Epic Games klasöründe ki fazla dosyaları da silip tekrar kurmanız gerekebilir.
çok denedim

oyunu yükledim fakat oyun açılıyor dylight light 2 nini dikdörtgen bir biçimde yazsı çıkıyor sonra oyun kapanıp epic games açılıyor ben laptop kullanıyorum yüklerken pc yi kapamıştım sonra devam et dedim acaba ondan kaynaklımı
Bende de aynı problem var hem steam hem epic games'ten denedim 2 sinde de oyunu bir türlü açamadım. Forumda yazan her yolu denedim ama olmuyor. İşlemcim eski belki onunla ilgili olabilir diye düşünüyorum. i7 980x

Konuyla alakalı gram bilgi vermemişsiniz gelin çözün diyorsunuz, sisteminiz ne? Hata vs. çıkıyor mu?

Geri
Yukarı