Dyson V15 vs Dyson V12 vs Dyson V11 vs Dyson V10

Hem kablolu dyson ( big ball allergy) hem robot, hem de V8 absolute( parke başlığı olan ) bir kullanıcı olarak umarım faydası olur;
Haftada bir genel temizlikte big ball kullanılıyor o yüzden uzun süreli temizlikte dikeye ihtiyaç duymuyorum. Dikeylerin modellerinde ise.
Fiyat farkında değer mi siz karar verin:
V8 ve V10, 11, 12, 15 en büyük arasındaki fark: Çalışma süresi 40 dk vs 60 dakika.
Tüm temizligi bununla yapmadıgınız için sürekli elinizin altında oldugu için çok fark etmiyor açıkçası.
12 Slim hem cok hafif hem de tetiğe sürekli basmak zorunda kalınmıyor; anneniz çok yorulmasın diyeyse 12 hem 15 gibi lazer teknolojsine sahip; hem de en hafif ( haznesi daha küçük/ hiç sorun degil bence)süpürge oldugu için onu tercih edebilirsiniz. Tetige sürekli basmak zorunda olmamak beni cezbediyor su an yeniden alacak olsam V12 tercih ederdim ben de.

Ben de bir kaç aydır deli gibi bunu araştırıyorum. Eve çıktığımızda annem idareten çok eski, kablolu bir süpürgesini vermişti ama 3 oda 110m2 evde ordan sök oraya tak, vay efendim leş gibi toz koksun derken gerçekten kaldırıp atasım geldi. Bir tane dik süpürge alayım da kurtulayım istiyordum. Muadildi o bu derken Dyson markasında kesin karar kıldım ve sıra model seçmeye geldi. Fakat karar verdiğimde 6bin lira olan süpüge şuan 15bin olunca kararımı gözden geçirmeye başladım. Bu sebeple V11 ve 15 i eleyip 12de karar kıldığımı düşünüyorum(fikrim her gün değişse de bugün böyle) Belki alıp gerçekten memnun olan biri yazar da görmüş oluruz.

Geri
Yukarı