E-spor turnuvalarında heyecan yapmak

muhammed burak

Hectopat
Yarın CS:GO'da turnuva maçım var. Lakin çok kötü heyecan yapıyorum. Şu an midem ekşiyor, elim ayagım titriyor. Final olunca iyice heyecanlandım. Şu 2-3 gündür rahat oynayamıyorum. Kuzenim fareyle, klavyenin yerini değiştirmişti yani koordinatını bozmuştu. Şu an eski halini yapmaya çalışıyorum ama hiç rahat değilim. Rahat dönemiyorum, bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Gayet normal bir şey ben PUBG'de son ikiye kalınca bile bayılcakmış gibi oluyorum xD.
kazanacağım diye girin ve artık çok antrenman yapmayın dinlenin.
Bir iş için çalışıyorsanız son 3 gün boyunca sadece ısınma antrenmanı yapmalısınız.
Kafanızı kazanmaya verin ve mümkünse başka konularla dağıtın.
Çok stres turnuvada kötü olabilir el titremesi tehlikeli bir şey.
Kendinizden eminseniz giriin ve kazanın.
Şimdiden başarılar.

Yarın CS:GO'da turnuva maçım var. Lakin çok kötü heyecan yapıyorum. Şu an midem ekşiyor, elim ayagım titriyor. Final olunca iyice heyecanlandım. Şu 2-3 gündür rahat oynayamıyorum. Kuzenim fareyle, klavyenin yerini değiştirmişti yani koordinatını bozmuştu. Şu an eski halini yapmaya çalışıyorum ama hiç rahat değilim. Rahat dönemiyorum, bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Sen biraz fazla kaptirmissin kendini, ilk defa katılıyorsan normaldir alisirsin çok düşünmemeye çalış.

Gayet normal bir şey ben PUBG'de son ikiye kalınca bile bayılcakmış gibi oluyorum xd.
Kazanacağım diye girin ve artık çok antrenman yapmayın dinlenin.
Bir iş için çalışıyorsanız son 3 gün boyunca sadece ısınma antrenmanı yapmalısınız.
Kafanızı kazanmaya verin ve mümkünse başka konularla dağıtın.
Çok stres turnuvada kötü olabilir el titremesi tehlikeli bir şey.
Kendinizden eminseniz giriin ve kazanın.
Şimdiden başarılar.

Çok teşekkür ederim 1. olduk. Nedense turnuva başlayınca heyecanım gitti.
Sen biraz fazla kaptirmissin kendini, ilk defa katılıyorsan normaldir alisirsin çok düşünmemeye çalış.
Çok teşekkür ederim 1. olduk. Nedense turnuva başlayınca heyecanım gitti .

Moral çok önemlidir bu turnuvalarda masana bisküvi koy maç aralarında azcık ye sürekli kazanacağını düşün fazla özgüvenli oynama!

Reis valla çok fazla özgüvenli oynadım. :D 2 kişi düşürüyordum. Arkadaşlarda gaza getirince her el açıldım :D .
Tebrikler hocam kariyerinizde başarılar.

Yardımınız için tekrardan tekrardan özür dilerim.

Geri
Yukarı